XV i XVI edycja Wyprzedaży Garażowej w Lublinie

Lublin
2019-11-17, 06:00

Setki ludzi, jeszcze więcej przedmiotów do nabycia, a wszystkie z nich w cenach, dzięki którym twój portfel nie stanie się wychudzonym więźniem kieszeni spodni – Lublin po raz kolejny staje się miejscem odbywającej się tam w dwie ostatnie niedziele każdego miesiąca wyprzedaży garażowej. Parking Targu Pod Zamkiem przy Alei Unii Lubelskiej 17 i 24 listopada ponownie zamieni się w prawdziwy jarmark różnorodności, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Największa w regionie wyprzedaż garażowa wzbudza coraz większe zainteresowanie w gronie mieszkańców miasta. Każdy nie tylko może wśród wielu przedmiotów codziennego użytku, jak i tych bardziej nietypowych odnaleźć coś dla siebie, ale także samemu pozbyć się rzeczy, w które ktoś inny jest w stanie tchnąć nowe życie. Niezależnie od tego, co chciałbyś sprzedać wystarczy na kawałku wolnego placu rozłożyć swoje przedmioty i czekać na chętnych. A takowych nie brakuje. Często całe rodziny wybierają się na poszukiwanie ciekawych przedmiotów, zagadując przy tym sprzedawców. Nadaje to wyprzedaży garażowej niepowtarzalny klimat.

– Za każdym razem wracam z wyprzedaży zadowolony. Ludzie wypytują mnie o historie sprzedawanych przedmiotów, z dużą częścią kupujących widuję się tutaj przy okazji kolejnych edycji. Z niektórymi zostaliśmy nawet przyjaciółmi. Nie wyobrażam sobie nie widzieć ich w niedzielę przeczesujących moje szpargały – mówi pan Józef.

Często przedmioty wystawiane na sprzedaż są unikatowe i można je znaleźć tylko tutaj. Nie oznacza to jednak wcale, że wyprzedaż garażowa tylko takimi perełkami stoi, jest tam też ogrom przedmiotów codziennego użytku, począwszy od ubrań, a kończąc na rowerach czy niekiedy motocyklach.

– Jeszcze mi się nie zdarzyło, żebym wyszła z gołymi rękoma. Tu zawsze można znaleźć coś ciekawego, jest pełno przedmiotów typowo do domu, jale też i takich, które częściej widuje się w telewizji niż w prawdziwym życiu – wspomina pani Beata.

Wyprzedaże czekają na was od godziny 6:00 17 i 24 listopada i nie zamierzają nigdzie się stamtąd ruszać aż do godziny 14:00. Wydarzenie odbywa się w każde dwie ostatnie niedziele miesiąca.

Miejsce lokalizacji wydarzenia:
Targ Pod Zamkiem, Aleja Unii Lubelskiej.

(fot. Targ Pod Zamkiem)

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7255zł -0.15%
  • GBP 5.092zł -0.63%
  • EUR 4.5354zł 0.1%
  • CHF 4.2102zł 0.12%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)