W niedzielę biegacze opanują ulice Lublina. Odbędzie się 3. Półmaraton Lubelski

Przez minimum trzy godziny będą występowały utrudnienia w ruchu na ulicach Lublina w związku z organizowanym już po raz trzeci Półmaratonem Lubelskim. Należy się również liczyć z opóźnieniami w kursowaniu komunikacji miejskiej.

Lublin
2019-10-27, 10:00

W niedziele 27 października 2019 r. na terenie Lublina odbędzie się 3. Półmaraton Lubelski. Biegacze wystartują o godzinie 10:00 ze Stadionu Lekkoatletycznego. Dwadzieścia minut wcześniej rozpocznie się wspólna rozgrzewka na linii startu. Trasa biegu o dystansie 21,0975 kilometrów, będzie poprowadziła ulicami miasta i ścieżkami rowerowymi.

Ze stadionu biegacze skierują się na al. Piłsudskiego, potem ul. Lubelskiego Lipca 80, przebiegną przez parking wokół Areny Lublin, potem ul. Muzyczną, Nadbystrzycką, wąwozem Rury, ul. Zana, ponownie ul. Nadbystrzycką, Jana Pawła II, Roztocze, Orkana, Armii Krajowej, Bohaterów Monte Cassino, Wileńską, Głęboką, Ochotniczą, Szczerbowskiego i al Piłsudskiego do mety zlokalizowanej na Stadionie Lekkoatletycznym. Zaplanowano również biegli dla dzieci na krótszych dystansach. Te jednak odbędą się na bieżni stadionu.

W godzinach od 10:00 do 13:00 należy spodziewać się utrudnień w ruchu. Na całej trasie znajdować się będą służby porządkowe a także policjanci i strażnicy miejscy. Na skrzyżowaniach wstrzymywany będzie ruch zarówno pojazdów, jak też pieszych i rowerzystów. Należy się również liczyć z opóźnieniami w kursowaniu komunikacji miejskiej.

(fot. materiały organizatora)

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.1428zł -0.18%
  • GBP 5.046zł -0.15%
  • EUR 4.5111zł -0.27%
  • CHF 4.26zł -0.21%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019