W Lubartowie odbędzie się coroczne „Annowanie”, czyli ogólnopolski zjazd Anek

Występy lokalnych artystów, konkursy i zabawy dla dzieci oraz stoiska lokalnych twórców, a także gwiazdy wieczoru czyli Edward Hulewicz i zespół „Trubadurzy”. W ostatnią niedzielę lipca do Lubartowa przyjadą Anki z całego kraju.

Lubartów
2020-07-26, 16:00

W niedzielę 26 lipca na Rynku w Lubartowie odbędzie się coroczne „Annowanie”, czyli ogólnopolski zjazd Anek. Będzie to już IX edycja imprezy. W tym roku organizatorzy przygotowali szereg atrakcji wśród nich koncert legendy – zespołu Trubadurzy. Podczas festynu „Za zdrowie pań” dla wszystkich Anek zaśpiewa też Edward Hulewicz, który odbierze w Lubartowie Medal Zasłużony Kulturze – Gloria Artis.

Wśród atrakcji „Annowania” nie zabraknie występów lokalnych artystów, konkursów i zabaw dla dzieci oraz stoisk lokalnych twórców. Impreza rozpocznie się o godz. 15:30 występami solistów z LOK, godzinę później odbędzie się koncert Orkiestry OSP, zaś na godz. 17 zaplanowano okolicznościowy tort dla wszystkich. O godz. 17:40 nastąpi prezentacja wystawy „Cztery dekady…”. O godz. 18:00 na scenie pojawi się lubartowski zespół „Syndrom beczki” poruszający się w nurcie muzyki żeglarskiej. O godz. 19:00 wystąpi Edward Hulewicz, później nastąpi podsumowanie Annowania zaś o godz. 20:15 wystąpi gwiazda wieczoru czyli zespół „Trubadurzy”.

Wśród atrakcji towarzyszących w godz. od 15:30 do 19:30 dostępny będzie kącik dla dzieci zaś od 12:00 do 20:00 ma być prowadzona sprzedaż rękodzieła i domowych wyrobów. Impreza będzie się odbywała zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi. Wstęp jest bezpłatny, należy jednak pamiętać, że zgodnie z obostrzeniami ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność wejścia do strefy.

(fot. archiwum)

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.724zł 0.26%
  • GBP 4.9009zł 0.71%
  • EUR 4.4101zł 0.28%
  • CHF 4.0996zł 0.46%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)