To będzie ostatni w tym roku wyścig wraków. Trwają zapisy chętnych do udziału

Ponad tydzień pozostał jeszcze do ostatniego w tym roku wyścigu wraków. Mikołajkowa impreza odbędzie się w Łuszczowie. Jak zawsze organizatorzy przygotowali też dodatkowe atrakcje.

Łuszczów
2019-12-08, 09:30

Z okazji Mikołajek zorganizowany zostanie ostatni w tym roku wyścig wraków. Impreza odbędzie się w niedzielę 8 grudnia na torze w Łuszczowie Pierwszym, przy trasie na Kijany. Wydarzenie będzie już 19 z kolei, tym razem pod nazwą „Wrakołajki”.

Wyścigi Wrak Race to wyścigi aut o wartości rynkowej nie wyższej niż 1500 zł. W trakcie wyścigów dozwolone są lekkie otarcia, ale wszystko w granicach rozsądku i zdrowej rywalizacji. Zawodnicy podzieleni są na dwie grupy, w zależności od poziomu modyfikacji pojazdu. Trwa właśnie rejestracja zawodników. Zapisy przyjmowane będą aż do dnia imprezy. Koszt udziału wynosi 250 zł.

W trakcie wydarzenia, na które jak zawsze zaproszone są całe rodziny, oprócz emocji związanych z wyścigami, organizatorzy zaplanowali Wrak-Taxi, pokazy pierwszej pomocy oraz konkursy z nagrodami. Będą też napoje i przekąski. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

(fot. Andrzej Kalus)

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7558zł 0.45%
  • GBP 4.9028zł 0.19%
  • EUR 4.4123zł 0.24%
  • CHF 4.1005zł 0.27%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)