MotoPasterka 2019 Lublin. Przyjedź samochodem przyozdobionym w świątecznym klimacie

Lublin
2019-12-24, 23:00

Sezon letni już dawno zakończony. Zima coraz bardziej daje się we znaki, święta już za zakrętem, a co za tym idzie i MotoPasterka! Wydarzenie organizowane wspólnie z Low Lublin, Night Drive: Lublin oraz Nocne Latanie Polska odbędzie się na parkingu pod Skende. Całe 3 sektory będą przeznaczone wyłącznie dla aut przyozdobionych w świątecznym klimacie!

– Każdego roku zaskakujecie nas co raz bardziej, aut przybywa co raz więcej, a o wydarzeniu jest co raz głośniej, dlatego w tym roku postanowiliśmy zrobić coś więcej! Razem ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie chcemy zorganizować zbiórkę. Jesteśmy dużą społecznością, dlatego pokażmy, że razem możemy zrobić coś wielkiego. To idealny czas na przepalenie swoich projektów. Podsumowując, przyozdabiamy swoje auta lampkami, choinkami, prezentami i innymi gadżetami i widzimy się od 23 na parkingu przy Skende – zachęcają organizatorzy.

Potrzebne rzeczy:
– Karmy suche. Gorąco zachęcamy, aby w tym wypadku nie stawiać na ilość, lecz na jakość. Pracownicy schronisk są tutaj zgodni: lepiej przywieźć kilogram specjalistycznej karmy niż dwa worki najtańszej.
– Mokra karma dla psich seniorów oraz sucha karma specjalistyczna: na stawy (Royal Canin Mobility) i hipoalergiczna dla psów i kotów;
– obroże, smycze, szelki dla psów; średnich i dużych
– miski aluminiowe
– smakołyki dla zwierząt
– koce i ręczniki

Wszystkie zebrane rzeczy będą zbierane w oddzielnym busie, który zawiezie wszystko do schroniska.

Wtorek, 24 grudnia 2019 o 23:00 – 03:00. Parking Skende przy Ikei.

(fot. mat. org.)

5 komentarzy

 1. Świetna inicjatywa!

 2. A słyszeliście inicjatywę nie jestem sierściuchem i jeżdżę zgodnie z przepisami.

  • @oskar blaszke: narazie to widzimy takich podłączonych idiotów do ogólnoświatowej sieci jak ty

 3. Dlaczego redakcja gloryfikuje działania charytatywne innych organizacji motoryzacyjnych w Lublinie, natomiast deprecjonuje działalność Fast Night’s Lublin, które organizowało zbiórkę na rzecz Domu Dziecka i Schroniska? Rażące było przypisywanie wpływu zlotu mikołajkowego na wypadek, który miał miejsce w Strzeszkowicach przez wstawianie zdjęć wlepek, które ofiary wypadku zakupiły aby wspomóc dzieci z Domu. Wszystkie organizacje mają na celu zrzeszać miłośników 4 kółek oraz pomagać innym.
  Wesołych Świąt!

  • Raczej pytanie do organizatorów, a nie do nas. Jeżeli komuś zależy na tym, aby napisać o wydarzeniu informuje nas o tym.
   Prosty mechanizm.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7558zł 0.45%
  • GBP 4.9028zł 0.19%
  • EUR 4.4123zł 0.24%
  • CHF 4.1005zł 0.27%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)