Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej

W piątek 9 października w Lublinie odbędą się Targi marki Festool, skierowane dla branży stolarskiej i budowlanej. Wydarzenie zaplanowano w godzinach od 10 do 14 w Salonie Festoola przy ul. Budowlanej 26A. Wstęp jest bezpłatny.

Lublin
2020-10-09, 10:00

Odbywające się raz w roku Targi marki Festool to objazdowe wydarzenie, w trakcie którego przedstawiciele firmy w poszczególnych miastach prezentują nowe rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z całą gamą nowości, sprawdzić je, przetestować i samemu ocecić ich funkcjonalność. Każdy będzie mógł wypróbować urządzenia w dowolny sposób oraz poznać innowacyjne rozwiązania, które w przemyślany sposób ułatwią pracę.

Jedną z nowości będzie piła tarczowa TKS 80 ze zintegrowaną technologią SawStop. W kontakcie z ludzką skórą brzeszczot zatrzymuje się w ciągu 5 milisekund i znika w obrabianej powierzchni. To znacznie zmniejsza ryzyko poważnych skaleczeń. Zespół Roadshow przedstawi na miejscu również całą ofertę oferowanych usług.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, dla zarejestrowanych uczestników przygotowane zostały oryginalne gadżety. Na koniec imprezy do wygrania będzie nagroda główna jaką jest warty ponad tysiąc złotych głośnik bluetooth Toprock.

(fot. materiały organizatora/nadesłane)

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7303zł -0.3%
  • GBP 5.1069zł 0.34%
  • EUR 4.5237zł -0.23%
  • CHF 4.1974zł -0.37%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)