Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Świąteczny Jarmark Lubelski w Lubartowska 77

W sobotę, 23 marca, w ekologicznej przestrzeni na kulturowej mapie Lublina jaką jest Lubartowska 77 odbędzie się Świąteczny Jarmark Lubelski. Organizatorzy zaplanowali jeszcze jedno tego typu wydarzenie, w czwartek 28 marca.

Lublin
2024-03-23, 07:30

Świąteczny Jarmark Lubelski to okazja na zakupy do święconki i świąteczny stół. Na Lubartowskiej 77 będzie można zaopatrzyć się m.in. w: zakwas na żur żytni i barszcz biały, zakwas z buraka, ćwikłę, chrzan tarty, korzeń chrzanu, musztardę, wegetariański majonez czy też barwinek. Będą one oferowane na stoiskach: Asi Vege Jaglanej, Ekomanii, Ekologicznego gospodarstwa u Albińskich i Vita natury.

W ofercie będą również: małe serki kozie i krowie do święconki, ser podpuszczkowy wędzony, twaróg wędzony, śmietana do żurku, twaróg na sernik, jogurt naturalny do sałatek, mazurki, baby wielkanocne z ksylitolem na mące orkiszowej, serniki, babki drożdżowe, keks orkiszowy, babka bezglutenowa, chleb z samych ziaren oraz zestaw do koszyczka.

Do tego dochodzi: kiełbasa biała, żeberka, dziczyzna do święconki, wędliny na świąteczny stół od Majera, przyprawy do żuru, pieczywo tradycyjne, jaja ekologiczne z wolnego wybiegu oraz oczywiście palmy, koszyczki i stroiki wielkanocne.

Dodaj komentarz

Z kraju