Pokazy sprzętu budowlanego, technik wykończeniowych i wielu innych odbędą się w Lublinie

W sobotę 3 października przy ul. Zemborzyckiej w Lublinie odbędą się pokazy sprzętu budowlanego oraz nowoczesnych technik wykorzystywanych w branży budowlano-wykończeniowej. Uczestnictwo jest bezpłatne.

Lublin

Impreza branżowa, skierowana głównie do wykonawców prac remontowo – budowlanych, odbędzie się w sobotę w Lublinie. Szkółki Grupy Prace Wykończeniowe, nazywane czasem małymi Akademiami GPW, są lokalnymi spotkaniami Partnerów Grupy z Wykonawcami. Spotkania są okazją do zaprezentowania nowości produktowych, wybranych technologii oraz nawiązania kontaktów biznesowych, zarówno z wykonawcami, firmami handlowymi, jak i producentami z branży remontowo-budowlanej.

W programie przygotowano m.in. pokazy sprzętu budowlanego, pokazy technik wykończeniowych takich jak szpachlowanie czy malowanie natryskowe, spoinowanie łączeń GK, tynki dekoracyjne, pokazy obróbki płytek ceramicznych czy też pokazy użycia chemii budowlanej. Do tego zapoznać się będzie można z materiałami budowlanymi, narzędziami czy też odzieżą ochronną i roboczą.

Na wszystkich uczestników czekał będzie również catering. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne, z uwagi na obostrzenia epidemiologiczne należy wcześniej dokonać rejestracji. Zapisy prowadzone są TUTAJ.

(fot. materiały organizatora)

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8198zł 0.7%
  • GBP 5.3015zł 0.03%
  • EUR 4.5503zł 0.43%
  • CHF 4.158zł 0.18%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)