Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt

Daj się oprowadzić po polsku, po angielsku, a nawet w Polskim Języku Migowym! Galeria Labirynt zaprasza na oprowadzania po wystawach „Ménage à Deux” oraz „Nigdy Nie Będziesz Szła Sama” w niedzielę 21 marca. Wstęp wolny. 

Lublin
2021-03-21, 17:00

Dwie wystawy w Labiryncie wzbudzają ostatnio wiele kontrowersji. Galeria proponuje bezpłatne oprowadzania, aby przybliżyć zwiedzającym prezentowane prace, tak by każda osoba mogła wyrobić sobie zdanie na ich temat. 

„Ménage à Deux” 

Oprowadzanie po wystawie „Ménage à Deux” odbędzie się 21 marca o godzinie 17:00 w siedzibie Labiryntu na ul. Popiełuszki. Wystawa prezentuje prace Karola Radziszewskiego i Maurycego Gomulickiego. Podczas oprowadzania poruszone zostaną wątki takie jak wolność pożądania czy wykorzystanie ciała w kreowaniu wizji artystycznej. Oprowadzanie przeznaczone jest dla osób dorosłych. Wydarzenie będzie tłumaczone na PJM. 

Zapisy odbywają się przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie http://labirynt.com/wydarzenia/daj-sie-oprowadzic-pjm-wystawa-menage-a-deux/

„Nigdy Nie Będziesz Szła Sama”

Oprowadzanie po wystawie „Nigdy Nie Będziesz Szła Sama” odbędzie się o godzinie 19:00. Będzie to oprowadzanie wyłącznie w języku angielskim. Wystawa prezentuje transparenty, zdjęcia i filmy z protestów kobiet przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego. Podczas oprowadzania będzie można poznać historie powstania wybranych prac. Oprowadzanie przeznaczone jest dla osób dorosłych.

Zapisy odbywają się przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie http://labirynt.com/wydarzenia/let-us-guide-you-around-english-exhibition-you-will-never-walk-alone/

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)