Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ogólnopolskie Mistrzostwa Strażaków OSP w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie

Trwają zapisy na XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Strażaków OSP w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie. Wydarzenie odbędzie się w dniach 9-10 marca na stoku Ośrodka Narciarskiego CzorsztynSki w Kluszkowcach w województwie małopolskim.

Kluszkowce
2024-02-19

W zawodach bez wcześniejszych eliminacji mogą startować strażacy OSP z całego kraju. Podczas mistrzostw obowiązkowo wszyscy zawodnicy startują w ubraniu strażackim specjalnym typu Nomex (kurtka + spodnie) oraz w hełmie strażackim.

Jednostki OSP mogą zgłosić swoich reprezentantów do konkurencji indywidualnej i drużynowej lub do jednej z nich. Konkurencja Indywidualna w slalomie gigancie narty rozgrywana będzie z podziałem na druhny open, druhów 4 grupy wiekowe oraz snowboard open.

Konkurencja drużynowa w slalomie z wężem strażackim rozgrywana będzie z podziałem 4 osobowych zespołów na druhów, zespoły mieszane oraz snowboard.

Zapisy trwają do 6 marca. Kontakt w sprawie zawodów oraz pobieranie druków zgłoszeniowych i regulaminu od organizatorów tylko poprzez kontakt mailowy: [email protected]. Więcej informacji o zawodach Facebook: olimpiadastrazakowosp.

Dodaj komentarz

Z kraju