Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Healthy Week w Felicity, czyli tydzień pełen zdrowia, energii i świetnej zabawy

W lubelskim centrum handlowym Felicity rozpoczął się Healthy Week. Przedstawiamy, co czeka na uczestników. Wydarzenie potrwa do soboty. Cały czas można się zapisywać.

Lublin
2024-02-21, 16:30

Healthy Week w Felicity to tydzień pełen zdrowia, energii i świetnej zabawy. Dla uczestników przygotowano:

– Trenuj z nami – czyli okazja do poznania tajników efektywnych ćwiczeń pod okiem najlepszych trenerów z Fabryki Formy. Do wyboru: rozgrzewka, intensywna tabata, motywujące rowery, harmonizująca joga czy energetyczne grit cardio. Wystarczy zdecydować się na swoją ulubioną formę aktywności fizycznej i czerpać radość z ruchu.

– Zadbaj o siebie – podczas warsztatów można zanurzyć się w świecie automasażu twarzy Kobido, które to poprawiają samopoczucie i dodają blasku skórze. Poprowadzi je Ola Szwajgier.

– Odkrywaj smaki zdrowego życia – czyli warsztaty z ekspertami dietetycznymi. Uczestnicy dowiedzą się, jak zbilansowana dieta wpływa na samopoczucie i energię. Wydarzenie poprowadzą Dominika i Bartek Czajka.

Dodatkowo każdego dnia można skorzystać z Bezpłatnej analizy składu ciała, aby jeszcze dokładniej monitorować swoje postępy. Na zakończenie zaplanowano też specjalny trening z Kasią Bigos, która dostarczy mega dawkę motywacji i endorfin. Będą też pamiątkowe gadżety, konsultacje ze specjalistami czy też inspirujące rozmowy z pasjonatami zdrowego życia.

Link do zapisów: https://forms.gle/qbKQ9mbfZvXtzm9b6

Dodaj komentarz

Z kraju