690 680 960

Największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji

W piątek 15 lipca, w Farmie Iluzji w Mościskach, położonej tuż przy granicy powiatów ryckiego i garwolińskiego, odbędzie się największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji. Impreza jest w ramach biletu wstępu na teren parku, gdzie poza festiwalem znajduje się ponad 60 atrakcji.

Mościska
2022-07-15, 10:00

Park Edukacji i Rozrywki „Farma Iluzji” wraca w tym roku z niezwykłym wydarzeniem. Jest nim największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji, który odbędzie się w dniach od 15 do 17 lipca. Na tym niezwykłym evencie dedykowanym dla rodzin z dziećmi wystąpi wiele gwiazd polskiej iluzji, kid-performerów oraz prestidigitatorów, a wszystko to w niezwykle urokliwym miejscu w otulinie lasów mniej więcej w połowie drogi pomiędzy Warszawą a Lublinem.

– Z ogromnym wzruszeniem wracamy w tym roku do organizacji festiwalu – mówi Marek Szczypek, Prezes Zarządu Spółki – Ostatnie kilka lat było bardzo trudne dla branży, a taki festiwal to miesiące przygotowań, aby wszystko zostało zapięte na ostatni guzik. Po czym spogląda na górujący nad Parkiem namiot cyrkowy, który będzie areną tego niezwykłego wydarzenia. Chcemy uczynić te kilka dni takim świętem iluzji i dać naszym gościom nie tylko szansę, aby zobaczyć najlepszych mistrzów estrady w akcji, ale też spotkać się z nimi i porozmawiać o ich niezwykłej pasji. Zwłaszcza, że świętujemy w tym roku dziesięciolecie otwarcia Parku – dodaje.

Park Edukacji i Rozrywki „Farma Iluzji” to jedyny w Polsce park sensoryczny osadzony w świecie iluzji, w którym do dyspozycji gości jest kilkadziesiąt różnego rodzaju atrakcji. Jest on zlokalizowany w Dolinie Rzeki Okrzejki w otoczeniu ogromnych lasów, w połowie drogi pomiędzy Warszawą a Lublinem.

Miejsce to posiada certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej oraz wiele nagród, w tym prestiżową nagrodę Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Mazowieckiego, a także świeżo zdobyty tytuł najlepszego parku rozrywki 2022 wg ogólnopolskiego rankingu portalu dzieckowpodrozy.pl. Sama Farma Iluzji to wyjątkowa kompozycja atrakcji dla dzieci i dorosłych, edukacji podanej w przyjaznej formie oraz wyjątkowego miejsca do zabawy i wypoczynku na świeżym powietrzu.

– Plan wydarzeń jest prosty – wylicza Dominik Centka, Wiceprezes Zarządu – W piątek swój dzień będą miały osoby, z którymi pracujemy na co dzień i które dały Farmie Iluzji wiele serca i wspierały nas w trudnych chwilach. Są to Maciej Pęda i Patrycja Lipińska, dzień zaś zakończy swoim robiącym wielkie wrażenie występ znanego szerszej publiczności z zupełnie innej strony, bo z serialu Na Wspólnej, Wojciech Rotowski.. W sobotę planujemy dzień z kid performerami, którzy mają programy dedykowane dzieciom. Będą to m.in. Pan Magiczny, Marta Julia Skoczek oraz niezwykły tik-tokerowiec Pan Buźka. Dzieci będą wniebowzięte- dodaje Dominik Centka.

Na niedzielę planowany jest wielki finał oraz duża iluzja w wykonaniu arcymistrza Łukasza Granta. Do tego dochodzą spotkania z artystami, możliwość uzyskania autografów i poznania ich osobiście.

(fot, materiały organizatora/nadesłane)

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)