Na terenie Bike Parku odbędzie się piknik „Na Sygnale”

Moc sportowych atrakcji, do tego animacje i konkursy dla dzieci, wyprzedaż garażowa a także bieg przełajowy na dystansie 3 km o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji czekać będą na uczestników niedzielnego pikniku sportowego w Lublinie. Impreza ma jednak również wymiar charytatywny.

Lublin
2019-10-20, 09:00

W niedzielę 20 października w godzinach od 9:00 do 16:00 na terenie Bike Parku przy ul. Janowskiej 76 w Lublinie odbędzie się sportowy Piknik „Na Sygnale”. Wydarzenie skierowane jest dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić czas czy też lubią biegać. Głównym punktem programu będzie bieg przełajowy na dystansie 3 km o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji. Biegacze wystartują w samo południe. Ponadto na wszystkich czekać będzie moc sportowych atrakcji, do tego animacje i konkursy dla dzieci, wyprzedaż garażowa i wiele innych.

Wydarzenie ma wymiar charytatywny. Uczestnicy imprezy będą mieli okazję wesprzeć Olę i Dawida w ich walce z niepełnosprawnością. Dzieci od urodzenia mają nie w pełni wykształcone rączki. Aby móc sprawnie funkcjonować i prawidłowo się rozwijać już teraz wymagają trwałej i kosztownej rehabilitacji. Ponadto Dawidka w przyszłości czeka ich skomplikowana operacji rekonstrukcji dłoni, a Ola potrzebuje specjalistycznej protezy. Mimo niepełnosprawności, są bardzo radośni, aktywni i dzielnie stawiają czoła codziennym czynnościom, które niejednokrotnie muszą wykonywać nóżkami. Cały dochód z wydarzenia zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację Dawida oraz nową protezę dla Oli.

Organizatorami wydarzenia są: Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie oraz Fundacja w Dobrych Rękach. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Komendant Wojewódki Policji w Lublinie.

(fot. materiały organizatora/nadesłane)

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7143zł -0.59%
  • GBP 4.8665zł -0.33%
  • EUR 4.3979zł -0.18%
  • CHF 4.081zł 0.01%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)