690 680 960

Mikołajkowy Zlot – Charytatywnie

Lublin
2022-12-04, 15:00

Temperatury za oknem są już coraz niższe, a to zapowiada, że święta zbliżają się wielkimi krokami. 4 grudnia w Lublinie odbędzie się motoryzacyjny Mikołajkowy Zlot. Jego uczestnicy wezmą udział w konkursach i zbiórce na rzecz lubelskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt.

– Jak pamiętacie rok temu organizowaliśmy dla was spot mikołajkowy, więc nie może i w tym roku tego zabraknąć. Zapraszamy was wszystkich serdecznie na drugą edycję Mikołajek, które odbędą się w galerii Olimp na parkingu krytym przy Cartmaxie. 04.12.2022 r. zapamiętajcie tę datę. Przygotowaliśmy dla naszej streetowej społeczności kilka konkursów z nagrodami, a mamy info ze Mikołaj w tym roku naprawdę postarał się, więc nie może was zabraknąć na tym wydarzeniu – zachęcają organizatorzy.

Pierwszy konkurs będzie „na najgłośniejszy wydech”, kolejny na najniższy samochód imprezy, a także lubiana przez wszystkich konkurencja – trzymanie felgi na czas. Ostatnią konkurencją będzie konkurs Car Audio, czyli organizatorzy sprawdzą u kogo muzyka gra najgłośniej.  Kto przywiezie ze sobą minimum 1 kg karmy dla zwierząt w lubelskim schronisku, weźmie udział w losowaniu głównej nagrody.

– Jak zawsze staramy się działać charytatywnie, więc tym razem wesprzemy Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie. Zima to okropny czas dla naszych czworonożnych przyjaciół, na pewno ucieszą się, gdy przyniesiecie ze sobą karmę, koce itd. – zachęcają organizatorzy.

Gdzie i kiedy?
NIEDZIELA, 4 GRUDNIA 2022 O GODZ. 15:00
MIKOŁAJKOWY ZLOT |CHARYTATYWNIE|
Cartmax, Aleja Spółdzielczości Pracy 4, Lublin

(fot. mat. org.)

Kursy walut

  • USD 4.5111zł 0.02%
  • GBP 5.4497zł -0.08%
  • EUR 4.6884zł -0.23%
  • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)