690 680 960

Mikołajki w VIVO! Lublin

Spotkanie ze Świętym Mikołajem, tworzenie ekologicznych ozdób bożonarodzeniowych i mnóstwo słodkości – te i inne atrakcje czekać będą na najmłodszych klientów VIVO! Lublin już w najbliższą sobotę, 3 grudnia, w godz. 11.00-18.00.

Lublin
2022-12-03, 11:00

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. W VIVO! Lublin pojawiły się już świąteczne dekoracje, a w najbliższą sobotę, 3 grudnia, centrum handlowe odwiedzi… Święty Mikołaj. Dzieci będą mogły zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie i porozmawiać na temat świątecznych tradycji i zwyczajów. Na najmłodszych czekać będą również słodkie upominki.

To nie koniec atrakcji!

Tego dnia maluchy będą miały niepowtarzalną okazję, aby wziąć udział w kreatywnych warsztatach. Pod czujnym okiem Świętego Mikołaja najmłodsi stworzą ekologiczne ozdoby świąteczne, m.in. lampiony z pomarańczy, a także stroiki i zawieszki na choinkę wykonane z suszonych owoców, szyszek, gałązek siana czy orzechów. Powstaną tu także renifery z filcu, aniołki z papieru, choinki z włóczki oraz mikołaje z wełny czesankowej. Wszystkie przygotowane ozdoby będzie można zabrać ze sobą, aby udekorować nimi swój dom. Organizatorzy zaplanowali także mnóstwo zabaw: zagadki świąteczne, układanie wierszyków, rebusy, świąteczny quiz i śpiewanie piosenek.

– W najbliższą sobotę, 3 grudnia, zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziców do VIVO! Lublin. Zawita tu bowiem wyjątkowy gość z mroźnej Laponii – Święty Mikołaj, który spotka się z najmłodszymi klientami naszego centrum handlowego. Mikołajki upłyną pod znakiem kreatywnej zabawy i z pewnością wprowadzą nas w magiczną atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia – mówi Katarzyna Wojciechowska-Wójcik, Dyrektor VIVO! Lublin.

Mikołajki odbędą się 3 grudnia, w godz. 11.00-18.00, w holu głównym na poziomie 0.

(fot. mat. prasowe)

Kursy walut

  • USD 4.2803zł -1.04%
  • GBP 5.2838zł -0.83%
  • EUR 4.7079zł -0%
  • CHF 4.7147zł -0.16%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)