Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Leśnicy zapraszają na spacer zakończony wspólnym ogniskiem

W najbliższą sobotę, 15 czerwca, na zakończenie edukacyjnego tygodnia leśnego odbywającego się pod hasłem „Odwiedź nas i zrozum las”, odbędzie się spacer z leśnikiem. Na wydarzenie zapraszają Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie wspólnie z Nadleśnictwem Świdnik.

Świdnik
2024-06-15, 11:00

Spacer z leśnikiem odbędzie się w lesie Rejkowizna. To doskonała okazja do aktywności w otoczeniu przyrody i rozmów na temat gospodarki leśnej i tego w jak szerokim zakresie możemy korzystać z lasów każdego dnia.

Wydarzenie skierowane jest zarówno do osób dorosłych jak też rodzin z dziećmi. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc konieczne są wcześniejsze zapisy, których można dokonać poprzez wysłanie do 14 czerwca zgłoszenia na adres e-mail: [email protected].

Całość rozpocznie się o godzinie 11.00 przy ul. Świerkowej w Świdniku. Wędrówkę po leśnych ostępach zakończy wspólna biesiada przy ognisku. Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale będzie zbierana karma i żwirek dla jednej z lubelskich organizacji zajmującej się bezdomnymi kotami – więcej informacji o tym w jaki sposób można wesprzeć zwierzęta na profilu facebookowym Fundacji Kocie Anioły.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport