Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Koncert międzypokoleniowy “Gen Wolności. Niepodległość jest w Nas!”

W niedzielę, 4 lutego, w Centrum Kultury i Promocji w Piotrowicach odbędzie się koncert międzypokoleniowy “Gen Wolności. Niepodległość jest w Nas!”. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Piotrowice
2024-02-04, 17:00

Koncert “Gen Wolności. Niepodległość jest w Nas!” to unikalne chwile, w których muzyka łączy się z dumą narodową, jednocząc najmłodszych oraz najstarszych obywateli zarówno na scenie, jak i na widowni.

Będzie to wieczór pełen wyjątkowych przeżyć muzycznych, które połączą pokolenia w jednym niezapomnianym wydarzeniu.

Niezwykle utalentowani muzycy, wraz z grupą wspaniałych wokalistów, zabiorą nas w podróż przez czas, ukazującą, jak wolność tkwi w naszej tożsamości.

To wydarzenie wypełnione dźwiękami utworów, które nie tylko są świadectwem historii, ale również podkreślają siłę i niezależność naszej ojczyzny.

Muzyczno-historyczny wieczór z pewnością wypełni serca wszystkich obecnych patriotycznym dźwiękiem! Wstęp jest bezpłatny.

Wydarzenie organizują Centrum Kultury i Promocji Gminy Strzyżewice w Piotrowicach oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Piotrowicach

2 komentarze

  1. Kto niby ma organizować ten koncert ?. Mam nadzieję, że nie te komuchy z Platformy czy tam Koalicji obyatelskiej. To tak jakby złodziej napisał książkę jak nie kraść :(.

Dodaj komentarz

Z kraju