Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Festiwal Aktywności Młodzieży na Arenie Lublin

W czwartek, 11 kwietnia, odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Aktywności Młodzieży. W tym roku, osoby uczestniczące w wydarzeniu spotkają się 11 kwietnia na Arenie Lublin.

Lublin
2024-04-11

Festiwal Aktywności Młodzieży to coroczne wydarzenie, na które organizatorzy zapraszają osoby uczące się w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych z całego województwa – tworząc przestrzeń do integracji, rozwoju i wspólnie integrować się, rozwijać i poznać perspektywy samorozwoju i podniesienia kompetencji w organizacjach pozarządowych.

Wydarzenie jest przede wszystkim inicjatywą promującą ideę uczenia się całe życie, wolontariat lokalny i międzynarodowy, rozwój osobisty, aktywizację młodzieży i społeczności lokalnych.

Podczas Festiwalu, we współpracy z organizacjami pozarządowymi i organizacjami studenckimi, organizatorzy zapraszają do udziału w interaktywnej grze edukacyjnej. Młodzi ludzie będą mieli okazję zapoznać się z różnymi możliwościami rozwoju siebie oraz swoich zainteresowań i kompetencji. Gra będzie polegać na rozwiązywaniu zadań i łamigłówek przygotowanych przez lubelskie organizacje, która poprzez grywalizację przybliży osobom uczestniczącym czekające na nich perspektywy.

Dodaj komentarz

Z kraju