Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Familijny Festiwal Kulturalne Lato 2022 w dzielnicy Dziesiąta

W piątek, 24 czerwca, od godziny 15:00 na placu przy ul. Herberta 14 zagości radosna muzyka, uśmiechnięci ludzie i kolorowa zabawa. Wszystko to ma być najlepszym przepisem na udany dzień. Cała dzielnica Dziesiąta ma rozbrzmiewać śmiechem, muzyką i mienić się wszystkimi kolorami tęczy.

Lublin
2022-06-24, 15:00

Dzielnicowy Dom Kultury „Bronowice” rozszerza zasięg swojej działalności na kolejną, czwartą już dzielnicę Lublina. Trwa właśnie przebudowa i zmiana sposobu użytkowania pomieszczeń w budynku przy ul. Herberta 14 w Lublinie na potrzeby nowej siedziby. Dlatego, wspólnie z Radą Dzielnicy Dziesiąta, postanowiono w tym roku, właśnie w dzielnicy Dziesiąta, zainaugurować familijny Festiwal Kulturalne Lato 2022. Wydarzenie będzie znakomitą okazją do spędzenia czasu z całą rodziną.

W trakcie imprezy zaprezentowany zostanie dorobek artystyczny grup i zespołów działających w dotychczasowych trzech siedzibach instytucji. Publiczność będzie mogła zobaczyć wystawy i występy, a także wziąć udział w warsztatach i animacjach, przygotowanych przez grupy działające w Dzielnicowym Domu Kultury „Bronowice” i poszczególnych filiach. Przewidziano wiele atrakcji dla całych rodzin – zarówno najmłodszych, jak i tych starszych. Oprócz familijnych tańców i zabaw integracyjnych, podczas kreatywnych warsztatów artystycznych będą tworzone między innymi: magnesy na lodówki, breloczki do kluczy, ramki na zdjęcia, przypinki, wesołe pluszaki, kwiaty z krepiny oraz brokatowe tatuaże z henny!

Wieczorem odbędzie się ponadto wyjątkowy koncert Łukasza Jemioły z zespołem. Będzie można usłyszeć, a przede wszystkim potańczyć do wspaniałej muzyki i największych przebojów wszechczasów!

(fot. materiały organziatora)

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo