100-km rajd rowerowy po Roztoczu. Każdy może wziąć udział

W niedzielę 16 sierpnia odbędzie się okolicznościowy rajd rowerowy pod patronatem Starosty Biłgorajskiego Andrzeja Szarlipa. Na trasie przejazdu organizatorzy zapewniają m. in. pakiet startowy, smaczny posiłek, opiekę przewodnika i pomoc w razie awarii.

Biłgoraj
2020-08-16, 08:00

Rajd jest nieodpłatny. Mogą wziąć w nim udział wszyscy, którzy posiadają rower wyposażony zgodnie z przepisami o ruchu drogowym oraz dzieci i młodzież do lat 18 po przedstawieniu stosownego zezwolenia rodziców i pod opieką pełnoletniego opiekuna.

Formalnym warunkiem uczestnictwa w rajdzie jest przybycie na start rajdu około godz. 8 –mej po Mszy Świętej w Kościele św. Jana Pawła II w Biłgoraju i wpisanie się na listę z potwierdzeniem zapoznania się z warunkami uczestnictwa.

Organizatorzy zapewniają opiekę w trakcie przejazdu trasy rajdu, serwis techniczny w miarę możliwości na trasie rajdu, smaczny posiłek regeneracyjny i napoje chodzące, pamiątkowe pakiety startowe w postaci pamiątkowego proporczyka i folderu z zaznaczonym przebiegiem trasy rajdu na mapie, przewodnictwo krajoznawcze na trasie rajdu oraz informacje o historii miejsc, przez które będzie przebiegał rajd i historii regionu.

(fot. materiały organizatora)

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7713zł 0.5%
  • GBP 4.8874zł 0.88%
  • EUR 4.4514zł -0.03%
  • CHF 4.141zł 0.09%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)