Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Wybuch nieznanej substancji w domu jednorodzinnym. Z budynku wyrwało okna

Policjanci prowadzą czynności w sprawie piątkowego wybuchu w jednym z domów jednorodzinnych w Rykach. Obecnie wiadomo jedynie, że doszło do wybuchu nieznanej substancji. 50-latek z poważnymi obrażeniami ciała trafił śmigłowcem do szpitala.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek w jednym z domów jednorodzinnych przy ul. Kochanowskiego w Rykach. Jak już informowaliśmy, służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wybuchu. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego, policja, pogotowie gazowe, a także zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

– Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że w domu jednorodzinnym z nieustalonych dotąd przyczyn doszło do wybuchu nieznanej substancji. W skutek zdarzenia obrażeń ciała doznał przebywający sam w domu 50-letni właściciel. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem do szpitala – relacjonuje aspirant sztabowy Agnieszka Marchlak z ryckiej Policji.

W wyniku wybuchu doszło do licznych uszkodzeń budynku, m.in. powypadały okna, czy też uszkodzone zostały ściany. Prowadzone obecnie w tej sprawie policyjne postępowanie pozwoli wyjaśnić dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

9 komentarzy

  1. Nieznanej substancji przecież do budynku był doprowadzony gaz ziemny

  2. Do twojej pustej głowy…. Leki wzięłaś?

  3. Tak to jest jak się badziewnej instalacji do pędzenia bimbru używa…

  4. A nic innego nie mogło wybuchnąć ? Może jakiś piroman się bawił ?

    • Od ilu zapalonych papierosów czy mówiąc prościej zapałek, to piroman ? a od ilu piwek dziennie, to alkoholik? – znawczyni jedna się znalazła !

  5. Może się na wybory szykował i nie wypaliło? To znaczy wypaliło tylko za wcześnie.

  6. Pewnie się grochówki najadł i zapomniał przewietrzyć, a że mu się zapalić zachciało…

  7. albo gaz albo bimber chyba ze kotlety smazyli na palniku z benzyny

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo