Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wszedł do mieszkania przez okno i nie chciał wyjść. Interweniowali policjanci

W minioną sobotę młody mieszkaniec Chełma wszedł przez okno do jednego z mieszkań. Po zatrzymaniu przez policjantów tłumaczył, że chciał spotkać się ze znajomą.

W sobotę nad ranem chełmscy policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że jakiś mężczyzna wszedł przez otwarte okno do mieszkania usytuowanego na I piętrze, przy ul. 3 Maja.

– Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że mężczyzna ten pomimo nalegań lokatorów nie chciał dobrowolnie opuścić mieszkania. Groził przy tym jednemu z mieszkających tam mężczyzn. Funkcjonariusze zatrzymali nieopodal tego miejsca osobę odpowiadającą rysopisowi. Był to 21-letni mieszkaniec Chełma – informuje podkom. Ewa Czyż z chełmskiej Policji.

Zatrzymany tłumaczył mundurowym, że wszedł do mieszkania, bo chciał zobaczyć się ze swoją znajomą. Kobieta zamieszkiwała pod tym adresem jakiś czas temu.

21-latek wczoraj usłyszał już zarzuty naruszenia miru domowego i gróźb. Teraz za swoje zachowanie będzie odpowiadał przed sądem.

2017-08-28 12:01:03
(fot. Policja Chełm)

8 komentarzy

 1. Wurzucają go drzwiamy to lezie oknem

 2. Współczesny Romeo.

 3. To co ci lokatorzy? Nie mogli go w szybszym tempie oddelegować przez to samo okno?

  • Należałoby się, ale nie wiadomo, kim byli owi lokatorzy – możliwe, że to np. osoby starsze… Podejrzewam, że gdyby ów „uboższy krewny Romea” wszedł przez okno do mieszkania boksera wagi ciężkiej, albo jakiegoś „czarnego paska w dżudzie”, to artykuł miałby nieco inny tytuł 😉 Pozdrawiam.

   • King Bruce Lee Karate Mistrz

    Hehe… Po dobrej wódzie, lepszy jestem w dżudzie. Ja jestem…

   • Tytuł mógłby wtedy brzmieć „Batman w Chełmie”. Co będzie jak po zakończonej odsiadce nie zechce wyjść bo przyzwyczai się?

 4. naruszenia miru , ciekawe nie jedna by chciała po winogronie …..

 5. Co mają do tego drzwi z celi. Redakcjo?

Z kraju