690 680 960

Współpracownicy zwrócili uwagę na dziwne zachowanie pielęgniarki. Kobieta przyszła do pracy pijana

Kiedy pielęgniarka przyszła do pracy, w placówce od razu zorientowano się, że jej stan jest dość nietypowy. Miała ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie, a mimo to zamierzała zajmować się pacjentami.

W ubiegłym tygodniu w godzinach porannych pracownicy jednej z placówek medycznych na terenie Kraśnika zwrócili uwagę na dziwne zachowanie pielęgniarki. Od kobiety wyczuwalna była również charakterystyczna woń. Podejrzewając, iż może ona znajdować się pod wpływem alkoholu, przełożeni 55-latki powiadomili o wszystkim policję.

Na miejsce przyjechał patrol, funkcjonariusze poddali kobietę badaniu alkomatem. Urządzenie potwierdziło przypuszczenia, gdyż wykazało w organizmie kobiety ponad 2,5 promila alkoholu. Pielęgniarce przedstawiono już zarzut wykonywania czynności zawodowych w stanie nietrzeźwości.

Kobieta przyznała się do zarzucanego jej czynu, niebawem do sądu zostanie skierowany wniosek o jej ukaranie. Policjanci ustalili, że 55-latka nie zdążyła podjąć czynności przy pacjentach, w związku z tym nie naraziła ich na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Dlatego też grozi jej wysoka grzywna lub areszt.

(fot. pixabay/zdjęcie ilustracyjne)

20 komentarzy

  1. Garnek się pojawi i kobita pójdzie w ministra

  2. Nie takie rzeczy na Staszica sie widywalo ale nikt nikogo nie kabluje, wiec Krasnik to stan umyslu

Dodaj komentarz

Kursy walut

  • USD 4.0199zł -0.01%
  • GBP 5.0597zł -0.12%
  • EUR 4.3334zł -0.11%
  • CHF 4.6027zł 0.1%

Polub nas