Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wspólny #GaszynChallenge lubartowskich służb (wideo)

Przedstawiciele służb ratowniczych z powiatu lubartowskiego podjęli rzucone wyzwanie w ramach #GaszynChallenge. Strażacy, policjanci i ratownicy medyczni wczoraj „pompowali” wspólnie w szczytnym celu.

W piątek w Lubartowie spotkali się wspólnie przedstawiciele służb ratunkowych i wzięli udział w rzuconym im wyzwaniu #GaszynChallenge.

We wspólnym „pompowaniu” udział wzięli strażacy z Państwowej Straży Pożarnej, ratownicy z Pogotowia Ratunkowego, lubartowscy policjanci, a także strażacy z OSP z Brzezin i Firleja.

Wspólny #GaszynChallenge służb z powiatu lubartowskiego:

 

(fot. wideo lubartów24.pl)

9 komentarzy

 1. nie czaję tej akcji. mogłaby się skończyć 2 tygodnie temu i miałaby taki sam skutek jak dziś.
  icebucketchallenge było fajne, bo oglądało się celebrytów reagujących na wiadro zimnej wody – śmieszne, poszło viral’em, zwiększyło świadomość stwardnienia zanikowego u ludzi. tutaj tak samo wyglądający strażacy/policjanci robią w każdym nagraniu to samo, jakby się kolejny raz odtwarzało kopię poprzednich filmów. jedyne co się zmienia to nagłówek z innym miejscem, gdzie to zrobiono. jako „internal fun” dla osób wtajemniczonych może i fajne, ale dla reszty społeczeństwa?

 2. żałosny badziewny kraj gdzie duda daje 2000 000 000 zł na propagande albo 500 000 000zł na obrazki czartoryskich a ludzie robią z siebi pajaców za kilkast zloty żeby ratować złuzbe zfdrowia

  • Wie Pan ile miliardów rocznie Konkordat finansuje kosciół w Polsce ? Bo aż strach publicznie pisać.. (SIC)

 3. Widzę że dużo.czasu mają te służby…

 4. He he przecież to jest akcja zbierania kasy dla chorego dziecka! Nikt tu nie marnuje czasu. Skoro nie czaisz inicjatywy to nie komentuj I się nie błaznij….

  • jak zrobienie pompek przez strażaków pomaga zebrać kasę dla chorego dziecka?
   fundacje zbierają pieniądze, a dobrzy ludzie pomagają własnie za ich pośrednictwem.
   to gra o sumie zerowej – jak ktoś pomaga, to tyle, ile może. pięćsetna zbiórka na fejsbuku czy „pompowanie” przed kamerą nie sprawi, że ludzie przeleją więcej – przeleją tu ZAMIAST gdzieś indziej. twierdzisz, że zbiórka strażaków jest lepsza niż inne, a inny potrzebujący potrzebują mniej?
   czy jeśli widzę czterdzieste tego typu nagranie to dopiero się dowiedziałem o akcji? czy raczej zaczyna mnie już drażnić i zniechęcać do śledzenia dalszych wzmianek? czterdzieste pierwsze cokolwiek zmieni? a następne?

   nie rozumiesz, jak działa świat, a się wymądrzasz.
   nie rozumiesz sensu mojego poprzedniego komentarza, a się wymądrzasz.
   odpowiadasz mi i nie wiesz jak działa funkcja „odpowiedz”, a się wymądrzasz.
   może się już przymknij i dokształć trochę? rozejrzyj się dookoła dalej niż czubek swojego nosa i taka pseudo-pomoc na pokaz…

 5. Pajacowanie, tyle w temacie!

  • Pajacowanie? Ciekawe co bys zrobil gdyby ktoś z Twojego bliskiego otoczenia potrzebowal duzo kasy na cene zycia , co za znieczulica

   • A co by pomogło pajacowanie służby ratunkowych tym chorym? Jak masz pomóc to przelej 5zł-trudne?
    Ludzie umierają dzień w dzień-sama straciłam kilkoro bliskich ludzi-zabrał ich nowotwór. Należała im się pomoc? NIE. Pomoc należy się tylko wybranym. A ty dalej wierz w to ze publiczne,masowe robienie z siebie pajaca uratuje kogokolwiek.

Z kraju