Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Ukradł alkohol, papierosy i maślankę. Odepchnął sprzedawczynię i uciekł

39-latek w jednym ze sklepów w Puławach ukradł alkohol, papierosy i maślankę, a następnie odepchnął sprzedawczynię, która próbowała go zatrzymać. Mężczyzna wpadł w ręce policjantów na terenie Warszawy, odpowie przed sądem za kradzież rozbójniczą.

Kilka dni temu puławscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży w jednym ze sklepów spożywczych na terenie Puław. Z relacji zgłaszającej wynikało, że dokonano kradzieży papierosów, alkoholu oraz maślanki na łączną kwotę prawie 700 zł. Sprawca uciekając ze sklepu, odepchnął sprzedawczynię, która próbowała go zatrzymać.

Kryminalni ustalili, że za sprawą kradzieży rozbójniczej stoi 39-latek z powiatu garwolińskiego. Kilka dni później, mężczyzna został zatrzymany na terenie Warszawy i trafił do policyjnego aresztu.

Policjanci przedstawili zatrzymanemu 39-latkowi zarzut kradzieży rozbójniczej. Puławski sąd przychylił się do wniosku policji i prokuratury i tymczasowo aresztował mężczyznę na trzy miesiące. Kodeks karny za kradzież rozbójniczą przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja)

4 komentarze

  1. Dostanie więcej niż księża pedofile i ich alfonsi biskupi

  2. nakradł alko i od razu pomyślał o kacu – cóż za zdolność przewidywania!
    ale o więzieniu jakoś nie pomyślał. pić się chciało…

  3. Ile trzeba nakrasc wody na 700 zl – skrzynke ?

  4. Jak ładna to bym jej nie odpychał

Z kraju

Polityka i społeczeństwo