Nie powinien wsiadać za kierownicę. Zderzył się ze skodą i dachował w rowie

Utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy podróżujący trasą Lublin – Łęczna. Na miejscu wypadku w Turce wprowadzono ruch wahadłowy. Tworzą się korki.

Do wypadku doszło w środę w miejscowości Turka. Około godziny 11:10 na drodze krajowej nr 82 Lublin – Łęczna zderzyły się dwa samochody osobowe: skoda i audi. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący audi młody mężczyzna podjął manewr wyprzedzania poruszającego się przed nim auta. Nie upewnił się jednak, czy może wykonać go bezpiecznie. Doprowadził do zderzenia ze skodą, której kierowca w tym momencie wyprzedzał audi.

W wyniku zderzenia pojazdów, audi wypadło poza jezdnię, uderzyło w przepust, następnie drzewo, a po chwili dachowało w rowie. W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby podróżujące tym pojazdem. Kierowcę oraz 69-letnią kobietę przetransportowano do szpitala.

Jak się okazało, 19-letni kierowca audi miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Zablokowany jest jeden pas jezdni. Wprowadzono ruch wahadłowy.

(fot. lublin112)
2017-12-06 12:12:45

Zobacz również

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Charytatywny bieg Poland Business Run wystartuje dla Pana Zdzisława z Lubelszczyzny
Zaproszenie na otwarcie Izby Pożarnictwa OSP Bełżyce
Strefa gier – biblioteka otwiera się dla graczy
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Święto teatru studenckiego w Chatce Żaka!