Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Straż Pożarna z Nałęczowa organizuje Dni Otwarte

W sobotę mieszkańcy Nałęczowa będą mieli okazję zobaczyć od środka jak działają strażacy. Będą też wykłady na temat bezpieczeństwa.

Ochotnicza Straż Pożarna w Nałęczowie w najbliższą sobotę 9 grudnia organizuje Dzień Otwarty. Do udziału w nim zaproszone są dzieci i młodzież wraz z rodzicami. Będzie można obejrzeć strażackie pokazy, zobaczyć sprzęt wykorzystywany na co dzień do gaszenia pożarów czy też do ratowania osób poszkodowanych w wypadkach. Zaplanowano również naukę pierwszej pomocy przedmedycznej, wykłady na temat bezpieczeństwa jak również pogadankę na temat działania w sytuacjach kryzysowych. Nie zabraknie też upominków. Całość odbędzie się w siedzibie nałęczowskich strażaków przy ul. Poniatowskiego 12 w godzinach od 11 do 15.

60

(fot. nadesłane)
2017-12-06 11:47:46

6 komentarzy

 1. Samochody jak w niektórych PSP

 2. Jak w każdy czwartek będzie można napić się piwa?

 3. Szkoda, że nie w piątek, byłoby darmowe mycie prywatnych samochodów przed remiza;) Za wodę płacą mieszkańcy.

  • Zgłosiłem Twój komentarz. Auta myją woda która zostaje im z akcji, jak nie wiesz to nie pisz. I wcale nie piją piwa na zbiórkach.Pija inny napój.

   • Weź mi wytłumacz fenomen wody która pozostaje po akcji Z całym szacunkiem u mnie w jednostce taka woda która pozostaje po akcji w aucie jest po przyjeździe uzupełniana do poziomu max w zbiorniku

    • To dobre…20 lat jeżdżę do zdarzeń, i po praz pierwszy słyszę o wodzie która zostaje z akcji.