690 680 960

Wpadła w poślizg i zjechała do rowu. Kobieta trafiła do szpitala

W czwartek rano w Wólce Horyszowskiej pojazd osobowy wypadł z drogi i zatrzymał się w przydrożnym rowie. Kierująca pojazdem została przewieziona do szpitala na badania.

W czwartek po godzinie 5:30 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że w Wólce Horyszowskiej w powiecie zamojskim pojazd osobowy wypadł z drogi i zatrzymał się w przydrożnym rowie.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 26-latka kierująca oplem jechała w kierunku Zamościa. Na prostym odcinku drogi kobieta nagle straciła panowanie nad samochodem, wpadła w poślizg i zjechała do przydrożnego rowu. Przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do panujących na drodze warunków.

Interweniujący na miejscu policjanci i strażacy z OSP Czołki pomogli kobiecie wydostać się z opla. Poszkodowana 26-latka została przewieziona przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala. Kobieta po badaniach opuściła szpital, z kolizji wyszła z niegroźnymi potłuczeniami. 26-latka była trzeźwa. Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym kierująca otrzymała mandat.

(fot. Policja Hrubieszów)

9 komentarzy

 1. Coś wycieka z tego radiowozu.

 2. 26 latka narobiła

 3. „Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym kierująca otrzymała mandat.”
  Jakoś nie wydaje mi się, żeby sprawiedliwe było to, że kara za utratę panowania nad samochodem, była taka sama (może nie co do kwoty) jak „zwykłe” wykroczenie np. nieprawidłowe parkowanie, przejście na czerwonym, poruszanie się pojazdem z przepaloną żarówką, itp. A tym bardziej, że za przejazd na czerwonym można nawet dostać więcej, bo nawet 500PLN.

 4. Mało jej kosztów, jeszcze skarb państwa musi dolę dostać tfuuu ku… rzygac się chce.

 5. Franiu dobrze ze jesteś ,nie mam własnego zdania i nie wiem co myśleć ….wchodze ,czytam twoje mądrosci i już nie bładze ,bo wszystko wiem dzieki tobie .ŻYj nam i pisz 100lat skarbnico wiedzy ty nasza

 6. Niech mi ktoś wytłumaczy, komu spowodowała zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym jeżeli została ukarana mandatem karnym. Jeżeli w pobliżu miejsca zdarzenia były inne pojazdy to się zgodzę a jeżeli nie to mandat nałożony bezpodstawnie. Tyle w temacie.

  • Jeśli udało jej się zjechać do tego rowu bez wyczynania niebezpiecznych figur, to nawet gdyby w pobliżu były inne pojazdy, też nie powinno być mandatu. Przecież na jezdni zrobiło się bezpieczniej😁

Kursy walut

 • USD 4.4911zł -0.34%
 • GBP 5.4564zł 0.76%
 • EUR 4.6892zł 0.45%
 • CHF 4.758zł 0.34%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin