690 680 960

Wpadła w poślizg i dachowała. Skończyło się na mandacie (zdjęcia)

W czwartek rano w Szczekarkowie doszło do dachowania auta osobowego. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał, a kierująca pojazdem została ukarana mandatem.

Do zdarzenia doszło w czwartek rano w Szczekarkowie w powiecie lubartowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Jak ustalili policjanci, 27-latka kierująca pojazdem marki Mercedes na prostym odcinku drogi nie dostosowała prędkości do warunków panujących na jezdni, straciła panowanie nad samochodem i dachowała. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Kobieta podróżowała sama, była trzeźwa.

Policjanci ukarali 27-latkę mandatem karnym za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Funkcjonariusze zatrzymali również dowód rejestracyjny samochodu ze względu na uszkodzenia pojazdu.

Wpadła w poślizg i dachowała. Skończyło się na mandacie (zdjęcia)

(fot. Policja Lubartów)

9 komentarzy

 1. Taki fataś jak małego słonia trąba

  Rybka na klapie sugeruje, że to katoliczka, widać że dobry (podobnież) Bóg swoich owieczek jakoś specjalnie nie chroni przed fikaniem koziołków.
  😆 😆 😆

 2. Nie dość że rozbiła auto to jeszcze mandat. Państwo zdziera nie tylko podatek od dochodu ale i od strat…

 3. Facebook był czy wcześniej coś zrobiła z facetem w łóżku i jeszcze nie doszła do siebie??

 4. Bidulka straciła panowanie. Wycieczka raz na tydzień do biedronki na zakupy ją przerosła… Oj,oj,oj….

Kursy walut

 • USD 3.9478zł -0.68%
 • GBP 5.0066zł -0.26%
 • EUR 4.3327zł -0.49%
 • CHF 4.5031zł -0.32%

Polub nas