Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Wójt dementuje informacje, aby w Wożuczynie spadła rakieta. „Proszę nie ulegać presji informacji”

Kolejne osoby dementują informacje niektórych mediów, aby w naszym regionie miała spaść rakieta znad Ukrainy. Służby cały czas sprawdzają okolicę.

35 komentarzy

 1. Nie wierzę w niezdementowane informacje.

 2. obserwator rakiet

  Już ustalone.Ruska rakieta wleciała,polatała,przestraszyła kury i niektóre baby i odleciała.Nie róbcie z Polaków idiotów.

 3. świadkowie twierdzą że leciała w kierunku Zamościa i tutaj można zauważyć cel. Gdy połączymy linia prostą Przewodów i Wożuczyn, a następnie przedłużymy linie łączącą obie miejscowości w głąb Polski to na trasie jest radar antyrakietowy średniego zasięgu który znajduje się w okolicach Łabuń. W linii prostej to ok 15 km od Wożuczyna.
  A co na to NATO ?

  • Generalny nadgenerał

   NATO na to jak na lato, czyli udaje, że nic nie wie, nic się nie stało i dalej wmawiają nam, że w sojuszu jesteśmy bezpieczni.???

 4. Wójt jeszcze po świętach nie wytrzeźwiał, więc lepiej niech się nie wypowiada.

 5. Jak zwykle ruskie macki zacieraja slady

 6. PO CO TEN PIS STRASZY LUDZI po to by oglądac tvp info i tvp republika?

 7. w Polsce dzieja sie lepsze rzeczy: „Do Sądu Najwyższego wpłynęły odwołania Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika od decyzji marszałka Sejmu o wygaszeniu ich mandatów poselskich” a ja sie pytam jak mogą składac odwołania skoro ciągle twierdzą ze nie dotarło do nich pismo informujące o tym 😀

 8. Rakieta spadła w redakcji TV Republika a wybitny ekspert Błaszczak kazał ją zestrzelić jakby zapominając że Patrioty tak przez niego nie chciane wróciły do Niemiec. Kosiniak-Kamysz zaczął działać od razu a nie po kilku miesiącach jak Błaszczaki nie oskarża żołnierzy że nic nie wie.

 9. Teraz w Polsce nie może spaść żadna Tuska rakieta,jutro okaże się,że to był niewielki dron którym przemycano papierosy

Dodaj komentarz