Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Woda znów niebezpieczna: Utopił się 61-latek, 11-latka udało się uratować

Znów tragedia nad wodą. W stawie w Nieledwi znaleziono ciało mężczyzny, z kolei z zalewu w Chodlu wyłowiono tonące dziecko. Udało się je uratować.

W niedzielę około godziny 13 –tej, jeden z mieszkańców miejscowości Nieledew w powiecie hrubieszowskim, przechodząc w pobliżu stawu zauważył w wodzie ciało człowieka. Natychmiast powiadomił służby ratunkowe. Po wyłowieniu mężczyzny okazało się, ze to 61-latek mieszkaniec gminy Trzeszczany. Hrubieszowscy policjanci ustalili, że najprawdopodobniej spożywał on wcześniej alkohol. W sobotę wracając wieczorem po pracy spotkał się ze znajomym, z którym wspólnie pili alkohol. Potem rozstali się i każdy z nich poszedł w swoją stronę, znajomy dotarł do domu, zaś to 61-latek po drodze najprawdopodobniej przechodząc w pobliżu stawu, stracił równowagę i wpadł do wody.

Z kolei około godziny 15-tej, jeden z kąpiących się na kąpielisku w nad zalewem w Chodlu mężczyzna, zaczepił o coś znajdującego się pod wodą. Gdy zanurkował, okazało się, ze to dziecko. Natychmiast wyłowił malca i wyciągnął go na brzeg. Tam ratownicy WOPR-u przystąpili do akcji reanimacyjnej. Po kilku minutach 11-letniego chłopca udało się uratować i został on śmigłowcem Lotniczego Pogotowia ratunkowego przetransportowany do szpitala w Lublinie. Wstępnie ustalono, że chłopiec przebywał nad woda z matką, ta nawet nie zauważyła, ze dziecko zniknęło pod wodą.

Ratownicy po raz kolejny apelują o rozwagę podczas przebywania nad wodą.

(fot. lublin112)
2014-08-03 17:53:51

13 komentarzy

 1. Niech się topią.jak nie pomagają prośby,ani groźby.Zero współczucia.

 2. Pezes jak tak możesz pisać…. to jest małe dziecko,wiadomo z wodą nie ma żartów nie wiadomo do końca co się stało jaka była przyczyna tego wypadku,ciekawe jakby kogoś z twojej rodziny spotakało coś podobnego czy byłbys taki mądry czy chciałbys czytac takie komentarze jak ty napisałeś.

  • Marysia - nie zawsze dziewica

   loka – i bez Twojej światłej podpowiedzi nie da się zaprzeczyć, że 11 latek to dziecko, ale jestem zdania, że jak się ma głupie dziecko to powinno się go prowadzać na smyczy, albo kazać mu się trzymać mamusinej spódnicy.

   • Jak można pisać,że dziecko jest głupie? Dziecko nie rodzi się z wiedzą o świecie. Tej wiedzy dostarczają rodzice. Nie zawsze inteligentni….

   • Niektórzy nie powinni mieć dzieci. To właśnie jeden z takich przykładów. Drugi to szanowna Marysia.

 3. Pezes to chyba najbardziej udzielający się na lublin.112 ale pisze takie pierdoły że rzygac się chce

  • wujek dobra rada

   może i pisze , jak to powiadasz, pierdoły – marcinie
   ale owe pierdoły dotyczą artykułu, natomiast Ty na temat artykułu nic nie możesz wydusić ze swojej mózgownicy, zazdrościsz i ubliżasz.
   A wystarczy ominąć wzrokiem to co jest poniżej ksywy „Prezes”.

 4. I było 3 ratowników i ratownik medyczny i uratowali dziecko powinni dać nagrodę za uratowanie życia

 5. Z tego co wiem, redakcją Lublin112 nie jest redakcja MM Lublin.
  Więc miło by było mi i zapewne wielu czytelnikom gdybyście zaczęli reagować przynajmniej na niektóre kretyńskie wpisy różnych „nie dziewic”, prezesów, wujków od dobrej i złej rady oraz innych oszołomów, którzy kąpali się w odchodach MM Lublin i teraz przyszli brudzić tutaj.

  Myślę, że zdarzają się sytuacje kiedy np. rodzina lub bliscy kogoś kto ucierpiał lub zginął w opisywanym wypadku czyta artykuł na jego temat i widzą takie kretyńskie wpisy. Wydaje mi się, że wypadałoby pomyśleć też o nich.

  Zdaje sobie sprawę, że na pewno macie dużo lepsze i na pewno ważniejsze zajęcia niż tropienie i usuwanie wpisów stworzonych przez kretynów, ale naprawdę warto dbać o własny portal także w tej sferze.

  Pozdrawiam serdecznie.

 6. Pawle – Jak tylko przeczytałem to co tak uprzejmie raczyłeś wyklikać, przypomniało mi Ustawę traktującą o zamykaniu super, hieper marketów i seks szopów w święta, a były tez wcześniejsze przymiarki do zamykania tych przybytków rozpasania i rozpusty także w niedziele.
  Podyktowane to było chęcią nagonienia ludzi do odwiedzania świętych” kościołów i podniesienia utargu z tacy.
  Twój wpis ma podobny cel, Ponieważ na skutek Twojej cenzorskich zachowań wielu ludzi zrezygnowało z odwiedzania, czytania i komentowania gazety okupowanej przez Ciebie, a Ty chcesz ich w tak perfidny sposób nakłonić do powrotu.
  Tymczasem prócz Ciebie i inni potrafią myśleć i to o co zabiegasz „se ne wrati”, panie Leszku.

 7. wiecie co…
  w dupie wtedy byliście i gówno widzieliście!
  ten chłopiec-Dominik poszedł sprawdzić jaka jest woda i już nie wrócił… prawdopodobnie albo zrobiło mu się słabo i wpadł do wody,bo było bardzo gorąco- a oni dopiero przyjechali, albo dostał szoku termicznego w skutek czego złapały go skurcze… tego nie wie nikt!
  pieprzenie że matka nic nie zauważyła- jak oni przyjechali całą rodziną a po tym wszystkim ojciec ciągle przy nim był-masował mu nogi bo już siniały- byłem, widziałem- z ojcem rozmawiałem…
  a Ty Marysiu uważaj co piszesz, bo kiedyś Ty wstaniesz w upał, wejdziesz do wody-w główce ci się zakręci i bęc do wody- więc lepiej poproś żeby Ciebie na smyczy prowadzano
  pozdrawiam

 8. i w końcu ktoś dobrze napisał… może taka Marysia zastanowi się 2 razy i pomyśli wcześniej 10 razy zanim zdoła coś skomentować

 9. Kazdy nie wie jak bylo a komentowac kazdy umie. Kazdy mocny w gębie jest a z rozumu to pustka. Pierdolta dalej jaka to matka i ojciec dziecka wychowac nie umią. A ciekawe czy wasze dzieci takie juz świeta są. Oh niektore komentarze to’aby rzygac sie chce. Popierwsze ci panstwo maja juz dorosle tez dzieci zdolne kulturalne, pracowite. Wiem bo ich znam. Kazdy wychowuje jak tylko umie najlepiej. Poprostu stalo sie. Tak widocznie mialo byc. Jest tragedia. Nikt w to uwierzyc nie moze i nie umie. Chlopiec byl bardzo fajnym chlopcem usmiechnietym. Maly umarl w swoje dwunaste urodziny.

Z kraju