690 680 960

Właściciele lubelskich klasyków włączają się w pomoc Ukrainie. Organizują specjalny zlot

W najbliższy weekend odbędzie się spotkanie właścicieli klasycznych pojazdów. Tym razem zorganizowana zostanie również zbiórka żywności i nie tylko na rzecz Ukrainy.

W najbliższą niedzielę, 13 marca, w Lublinie odbędzie się zlot klasycznych pojazdów. Tym razem właściciele perełek motoryzacji zbiorą się nie tylko po to, aby prezentować swoje wyjątkowe auta, czy też wymieniać się doświadczeniami. Celem jest również wsparcie naszych sąsiadów zza wschodniej granicy, którzy od dwóch tygodni walczą o swój kraj ze zbrodniczym najeźdźcą rosyjskim.

Akcja „Klasyki dla Ukrainy” odbędzie się na parkingu Targu Pod Zamkiem przy al. Unii Lubelskiej. Całość rozpocznie się o godz. 10:
00 i potrwa do godz. 15. W tym czasie prowadzona będzie zbiórka żywności, kosmetyków, chemii gospodarczej, środków higienicznych oraz artykułów dla dzieci.

Jak wskazują organizatorzy, przede wszystkim potrzebne są: konserwy, olej, cukier, makarony, mąka, kasza, ryż, herbata, kawa, mleko UHT, konserwowe warzywa i owoce, przeciery pomidorowe w kartonach, soki, napoje, woda w małych butelkach, suche ciastka, paluszki, krakersy, zupki chińskie, suszone owoce, orzechy, bakalie, batony energetyczne, słodycze, żele pod prysznic, szampony, mydła, szczoteczki i pasty do zębów, kremy ochronne, płyny do prania, płyn do mycia naczyń, papier toaletowy, chusteczki higieniczne, mokre chusteczki, podpaski, wkładki, pampersy, mleko modyfikowane dla niemowląt, jedzenie w słoiczkach dla małych dzieci, kaszki, tubki, soki, kredki, kolorowanki oraz zabawki. Te ostatnie powinny być nowe lub w dobrym stanie.

(fot. lublin112)

3 komentarze

 1. Trawestując tekst piosenki pana Stuhra (starszego): „Pomagać każdy może, choć jeden lepiej, a inny gorzej”.
  w Polsacie zachęcają: „Pomagajmy”, a w TVN utwierdzają w przekonaniu, sepleniąc: ” Warto pomagatsc”.
  Brawa, więc…

 2. A Trabanty będą?

 3. Cześć
  A czy motorkiem zabytkowym jak wpadnę to będzie opciach o tej porze roku

Kursy walut

 • USD 4.3742zł 1.7%
 • GBP 5.3417zł 0.85%
 • EUR 4.6911zł 0.2%
 • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas