Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Włamywał się do domów. Nakradł na niemal 90 tys złotych

Kryminalni z Lublina i Bełżyc zatrzymali mężczyznę, który włamywał się do domów w podlubelskich miejscowościach. 21-latek nakradł różnych wartościowych przedmiotów na kwotę niemal 90 tys. złotych.

Jak ustalili kryminalni z Lublina i Bełżyc 21-latek włamał się siedem razy do budynków mieszkalnych w Kozubszczyźnie, Motyczu, Cuplach, Krężnicy Okrągłej, Miłocinie i Lublinie. Mężczyzna kradł głównie biżuterię oraz pieniądze. Nie pogardził także konsolami do gier i zegarkami.

– Łączne straty po siedmiu włamaniach wyniosły 87 tysięcy złotych. Sprawę prowadzą policjanci z komisariatu w Bełżycach. Mężczyzna został przesłuchany i doprowadzony do Prokuratury Rejonowej Lublin – Północ w Lublinie. Przyznał się do winy – informuje podkom. Andrzej Fijołek z KWP Lublin.

Za kradzież z włamaniem grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności

2015-10-29 18:49:09
(fot. Policja Lublin)

9 komentarzy

  1. cz to ślepy z bełżyc?

  2. te 87k to chyba cena zakupu tych rzeczy, bo na pewno nie sprzedazy…

    • Opinia biegłego w wycenie pasera niezwykle przydatna.

    • A skąd wiesz głupcze kiedy zostały te rzeczy nabyte? Może tydzień przed włamaniem a może 20 lat – nie wiesz. Wartość biżuterii rzeczoznawca wycenia na podstawie cen skupu złomu w dniu wyceny a nie zakupu, ile złoto kosztowało 10 lat temu a ile teraz, czy to ważne? Nie. A jaka jest wg ciebie cena zakupu pieniędzy (też ukradł)? W którym sklepie kupujesz pieniądze? Myślisz trochę czy to za trudne dla ciebie mały Polaczku.

  3. Elegancką ma bluzinkę, ktoś wie jaki to model?

  4. Gdyby w Polsce była praca dla młodych ludzi nie trzeba byłoby kraść. A żyć z czegoś trzeba. Każdy radzi sobie jak umie. .

  5. uje**bać ręce chu**jowi

  6. Zapraszam kur….o do mnie do domu. W domu mam dwie maczety, parę noży wojskowych i umiem się nimi posługiwać. Nigdy nie wiesz na jaki dom trafisz i wtedy []..ie ci łapę albo inną kończynę i pamiętaj ty złodziejska szma.. to (bo każdy złodziej to szma.. ta i []), że będziesz tak latał bez łapy do końca życia, a mnie uniewinnią, za obronę konieczną. Czekam…