690 680 960

Włamał się do kiosku i ukradł paczkę papierosów. Wpadł przez śnieg

Chciało mu się palić więc włamał się do kiosku, skąd zabrał paczkę papierosów. Ze względu na opady śniegu, zostawił po sobie wyraźne ślady. Tym tropem poszli policjanci, którzy dopadli włamywacza, który zdołał spalić jednego papierosa.

W czwartek po godzinie 23:00 policjanci z Tomaszowa Lubelskiego otrzymali informację o włamaniu do jednego z kiosków na terenie miasta. Kiedy na miejsce przyjechał patrol, funkcjonariusze zastali wybitą szybę w witrynie. Jak się okazało, ze środka zginęła paczka papierosów.

Prowadzący oględziny policjanci zauważyli ślady butów na śniegu. Mundurowi udali się tym tropem i niebawem dotarli do włamywacza. Okazał się nim 35-letni mieszkaniec gminy Ulhówek.

Znaleziono przy nim skradzioną z kiosku, niepełną już paczkę papierosów. Jednego zdążył spalić oddalając się z miejsca włamania. Mężczyzna przyznał się do winy. Teraz za swój czyn będzie odpowiadał przed sądem.

Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę od roku do 10 lat pozbawienia wolności. W przypadkach mniejszej wagi sąd może orzec karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

(fot. policja)

14 komentarzy

 1. Palenie szkodzi.

 2. Swoja droga to nasze prawo jest po…przone. Za smiertelne pobicie przypadkowego przechodnia w Zamosciu, zabojcy dostali rok i 3 miesiace za kratami, a tu za kradziez paczki fajek grozi sprawcy od 3 miesiecy az do 5 lat… Chore to nasze prawo. Paczka fajek wiecej warta od ludzkiego zycia.

 3. Portal 112 osiągnął dno , pokazują biedaka co ukradł jednego papierosa ale nie pokażą prominentów z PO którzy ukradli setki tysięcy złotych lub nawet miliony wyłudzając podatek VAT

  • Jeżeli ma pan wiedzę o takich, którzy kradną miliony warto z tym udać się na policję lub napisać do prokuratury.
   Miłego dnia.

  • Andrzej durny PISkorzu tu rzecz o złodzieju paczki papierosów a nie złodziejach poszczególnych komisji które gófno ustaliły i nadal biora kasę a przy okazji wydali góry kasy na miesięcznice. Więc wracaj do swojego dna chlać dalej.

  • Apostazy Pierdółko, brat Eustachego (też Pierdółki) i mąż starej Pierdółkowej

   „andrzeju”! – nie dawno po takim cała Polska płakała – bądź sprawiedliwy dla redakcji.

 4. @Kolo
  Nie za kradzież, a za kradzież z włamaniem (i zniszczeniem mienia). Ten artykuł chroni Cię przed tym, aby nikt nie wpadł Ci przez okno do domu i go nie okradł. Wysoka kara ma odstraszać. Posadzić na 10 lat, niech będzie przykładem dla innych. Patologia i tyle.

 5. Jak kszaść, to kamienice.

 6. Ale rambo kuwa normalnie strach się bać takiego złodzieja

 7. To Messi z Barcelony!!!

Kursy walut

 • USD 4.3011zł -1.05%
 • GBP 5.2966zł -0.78%
 • EUR 4.6817zł -0.15%
 • CHF 4.697zł -0.39%

Polub nas