690 680 960

Wjeżdżasz lub wyjeżdżasz ze sklepowego parkingu przy ul. Diamentowej? Patrz na znaki (zdjęcia)

Jak informują mieszkańcy osiedla zlokalizowanego w sąsiedztwie sklepu Kaufland, od pewnego czasu w rejonie skrzyżowania ul. Diamentowej z uliczką dojazdową, znajduje się oznakowanie wskazujące na drogę z pierwszeństwem przejazdu, w kierunku budynków mieszkalnych. Duża część kierujących niestety ignoruje te znaki.

W ostatnim czasie znacznie wzrósł ruch pojazdów w rejonie niedawno powstałego sklepu sieci Kaufland przy ul. Diamentowej w Lublinie. Do sklepowego parkingu, jeden z dojazdów, prowadzi od strony ul. Diamentowej. Jest to ta sama uliczka, której fragmentem dojeżdżają również mieszkańcy pobliskiego osiedla.

Zgodnie z oznakowaniem, pierwszeństwo przejazdu mają kierowcy poruszający się od strony ul. Diamentowej w kierunku budynków mieszkalnych i ci, którzy wyjeżdżają od strony osiedla. Okazuje się jednak, że kierujący pojazdami wyjeżdżającymi od strony sklepu Kaufland nagminnie łamią przepis, wymuszając pierwszeństwo.

Płynność ruchu pogarsza w tym miejscu specyficzna budowa tego skrzyżowania, które jest dość ciasne. Dla wszystkich kierowców wybierających się tam na zakupy, na zdjęciach przypomnienie obowiązującej w tym miejscu organizacji ruchu.

(fot. lublin112.pl)

22 komentarze

  1. ten wjazd do sklepu Kaufland jest beznadziejnie zaprojektowany o ile w ogóle był projektowany przez kogoś myślącego bo jest tam tak wąsko że nawet dla samochodów mających pierwszeństwo i wyjeżdżających z osiedla nie ma tam miejsca ponieważ kolejka wyjeżdżających od strony Kauflanda w kierunku ulicy diamentowej jest tak długa że przy zachowaniu przepisów całe to skrzyżowanie się zakorkuje.🙈
    I jeszcze jedno kiedy zapali się zielone światło kierowcy mogą poruszać się :osiedle -diamentowa ,medalionów -diamentowa i wyjazd ze sklepu diamentowa .Parodia i idealne miejsce na stłuczkę.😠

Kursy walut

  • USD 4.3833zł 2.11%
  • GBP 5.2764zł 0.37%
  • EUR 4.7195zł 0.59%
  • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas