Wjechała w oczekujące na możliwość skrętu auto. Po zderzeniu renaulta z kią droga jest zablokowana (zdjęcia)

Całkowicie zablokowana jest droga w Kalinówce, będąca przedłużeniem ul. Franczaka Lalka do węzła Felin. Na wysokości stacji paliw miał miejsce wypadek, w którym poszkodowane zostały dwie osoby.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 13:40 w Kalinówce koło Lublina. Na ul. Piaseckiej, która łączy Drogę Męczenników Majdanka w Lublinie z węzłem Felin, na wysokości stacji paliw, zderzyły się dwa samochody osobowe: kia i renault. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, oba pojazdy jechały w kierunku Majdanka. Kierujący kią mężczyzna zatrzymał się i oczekiwał na możliwość wykonania skrętu w lewo, na teren pobliskiego salonu samochodowego. Po chwili w tył jego pojazdu wjechała kierująca renaultem kobieta.

W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby. Oboje kierujący trafili do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Droga jest całkowicie zablokowana.

(fot. lublin112, nadesłane, Paweł, Pabloo, Markh)

Zobacz również

12 komentarzy

 1. zabrać kobietom prawa jazdy

 2. Kierujące są debest

  ”Panie policjancie ,ja jechałam normalnie ,a ten mi tu nagle hamuje ,ja jestem niewinna „

 3. Telefonik?… A nieeee… pewnie słoneczko poraziło oczęta biednej białogłowy…

 4. f , czy sms ?
  No i masz babo placek !

 5. Co to za seksistowskie komentarze ? To matka polka spiesząca się na zakupy a potem do domu ,żeby zrobic obiad i nakarmić męża i dzieci .a wy tacy niewyrozumiali

 6. Pabloo(oryginał)

  Słoneczko miała w tył ciała, Byłem…widziałem. Myślę, że telefon i oczywiście „przerost zaufania w stosunku do możliwości oraz umiejętności jechania”.

  • Pabloo(oryginał)

   Można mnie cytować przy następnej okazji 😉

  • Naczyta się taka feministek jak to kobiety lepiej jeżdżą i ego rośnie.Przerasta poziom umiejętności który pełza gdzieś pomiędzy butami…

   • Problem w tym że kobieta nie wiedziała co się stało. Nawet nie odniosła ran jedynie szoku doświadczyła bo nie wiedziała sama co się odwaliło

    • Pabloo(oryginał)

     Problem w tym, że myślenie i przewidywanie szwankuje u większości kierowców w moim mieście. Nieważne czy przyjechał na zakupy, nie ważne że śpieszy się do pracy, nie ważne że nie ważne,….kurcze…. ludzie myślcie, to nie boli. Obserwujcie drogę na bieżąco…patrzcie co się dzieje…jeżdżę autem po Europie i mam takie wrażenie, że w Lublinie jest jak w Rumunii, jak nie jestem pierwszy, to ujma na honorze…opamientajcie się buraki, Lubelaki, i inni tacy jak was zwał tak zwał… Zdążysz jeden z drugim czy za 5 czy za 10 minut. Dziecka ci z przedszkola nie ukradną…żona cię nie zabije jak z zakupami podjedziesz 15 min. póżniej…ludzie…myślcie o sobie….to nie boli.

     • Pabloo(oryginał)

      Sam się przyznaję, jak jest 50 jadę 60-65…jak jest 70… jadę 75… nie jestem święty..ale jak jadę i widzę że śruba kręci między pojazdami (BMW lub inny w SUV) to zawsze, powtarzam zawsze…zawijam na lewy i będę blokował. Tak mi dopomóż Bóg. Moje miasto… moje zasady. Też mam dzieci. Sram na was w furach za 200.000 jesteście na drodze tacy sami jak inni, i wara wam od innych w skodach i fordach za 10.000, (de facto mam auto za 145.000).

 7. Niestety z tymi babami za kierą tak jest,na światłach sprawdzają FB a w czasie jazdy piszą SMSy w 95% tak jest, jeżdżę 100 km dziennie po mieście i widzę co się dzieje nawet kilku damom chcę dać telefon swój by też wysłały SMS, wściekłość nie ma granic

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.6943zł -0.54%
  • GBP 5.2367zł -0.46%
  • EUR 4.5143zł -0.07%
  • CHF 4.077zł -0.46%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!
  Wystawa „W poszukiwaniu genius loci roztoczańskiego brzmienia”