Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechała toyotą w prawidłowo jadącą rowerzystkę. Kobieta trafiła do szpitala

W środę w Końskowoli doszło do wypadku z udziałem rowerzystki. Poszkodowana kobieta z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj w Końskowoli w powiecie puławskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem rowerzystki.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca toyotą, 36-letnia mieszkanka gminy Końskowola, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie zauważyła jadącej prawidłowo rowerzystki. W wyniku tego doszło do zderzenia.

Kierująca samochodem natychmiast wysiadła z auta i udzieliła pomocy poszkodowanej oraz powiadomiła pogotowie ratunkowe. 55-letnia mieszkanka gminy Końskowola z poważnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Obie kobiety były trzeźwe. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

(fot. Policja Puławy)

12 komentarzy

 1. Niby sprawa powinna być prosta. Jeden kierujący nie ustąpił drugiemu kierującemu pierwszeństwa przejazdu. I tak by było, gdyby nie to, że jednym z pojazdów był rower, bo:
  -rowerzysta jechał za wolno/za szybko
  -rowerzysta jechał uprany na ciemno/na kolorowo
  -rowerzysta nie miał kasku, tablicy, OC, koła zapasowego
  -rowerzysta powinien jechać chodnikiem/rowerzysta nie mógł jechać chodnikiem
  -itp.

 2. Czapka z daszkiem

  Szlugi wypadli…

  Mówiom że palenie zabija ..coś w tym jest

 3. Zaraz zlecą się znafcy jak muchy do g.
  Komisja wszechwiedząca już w drodze alarmowo
  franio bimber i kupa

  • Mnie dziś bardziej ognisko (z Xsarą Picasso w roli opału) na Lubelskiego Lipca interesuje niż banalny wypadek.
   Zaraz będzie pewnie o tym materiał na 112.

 4. franiu durniu sprawa prosta jechała nieustopiła i łup jak tamta baba nie połamana to mandat a jak połamana to zabiora uprawnienia ,

 5. Kolejna morderczyni drogowa? Ta jeszcze dzieła nie dokończyła. Poprzednia tak trzepnęła rowerzystę ze jego życia nie udało się uratować. Jakim prawem taki tłuk siada za kierownicę? Kto temu wydaje uprawnienia?

  • Gdyby rolę były odwrotne to zaraz byłoby że mógł jechać wolniej/inaczej mógł hamować i policja by to przyklejała. Tu ofiarą jest rowerowy bezmózg który może wszystko a nic nie musi.

   • A wolno jechać prawidłowo rowerem? Bo to ta kobieta robiła. Tylko gameba bez predyspozycji do kierowania pojazdami uparła się na prawo jazdy i są efekty.

 6. Prawko zabrane czy to za trudne dla tamtejszych kulsonów?

 7. Światła włączone miała, kamizelkę miała?

Z kraju