Wjechała na skrzyżowanie, zderzyła się z volkswagenem (zdjęcia)

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu było przyczyną zderzenia dwóch aut na ul. Bohaterów Września w Lublinie. Na szczęście podróżujące pojazdami osoby nie odniosły obrażeń ciała.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 15:45 na ul. Bohaterów Września w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Zelwerowicza zderzyły się dwa samochody osobowe: mitsubishi i volkswagen. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca mitsubishi kobieta wyjeżdżała z ul. Zelwerowicza. Wykonywała manewr skrętu w lewo, w kierunku centrum. Nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierowcy volkswagena, który poruszał się w stronę obwodnicy. W wyniku tego doprowadziła do zderzenia obu pojazdów.

Podróżujące autami osoby nie odniosły obrażeń ciała. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności kolizji. Występowały utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112)

Zobacz również

21 komentarzy

 1. No to teraz sobie poczekają na naprawę samochodu….!!

  • Miał być lans w SUV-ie , a będzie obciach i śmich sąsiadów .
   Babo , poproś chłopa niech ci jeszcze większą kobyłe kupi z fotelem pod podsufitką .

   • facecie…kobieta jeździ Suvem, bo sobie go kupiła…nie możesz sobie tego wyobrazić?…pewnie zarabia 3 razy tyle co ty…pewnie skręcało przed tym VW parę samochodów w Zelwerowicza…i najzwyczajniej zupełnie zasłoniły widok…jak ktoś nie jeździ tam często, to nie wie, że tak może być…

    • No ciężko w to uwierzyć bo kobiety zazwyczaj zerują na mężach. A druga sprawa kupiła sobie żeby skuteczniej zabić człowieka w skutek swoich umiejętności? Jak dobrze pójdzie to trafi na ciebie na przejściu…

 2. VW solidna niemiecka robota, tylko błotnik do wymiany. Japończyk do kasacji

 3. Baba w SUVie… to nie mogło się dobrze skończyć.

  • pewnie kupiła bo z góry lepiej widać, ha ha ha

  • @topkek
   Miałam napisać to samo ale mnie ubiegłeś… Dlaczego Policja nie zatrzymuje potencjalnym morderczyniom prawa jazdy? Jak nie widzi samochodu jakie są szanse że zobaczy pieszego na przejściu?

 4. Ale.. co sobie w gaciach pogrzebała tego nikt jej nie odbierze ! Czego się nie robi dla chwili przyjemności. Taki powypadkowy złom to nic w porównaniu z doznaniem tej Pani !

 5. a bo ponakładają w samochodach maseczki, przyłbice zakrywające oczy i rękawiczki i widoczność ograniczona…:)

 6. Policja zatrzymuje prawo jazdy gdy wystąpi „rażące zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym ” ,a decyduje o tym widzimisię policjanta ,dokładnie tak samo jak w przypadku mandatu za złamanie zakazu gromadzenia się i przemieszczania .Czyli jak to powiedział jeden z nich , na pytanie o to czy można korzystać z myjni samochodowej i wystawiane za to mandaty : „do każdego przypadku funkcjonariusze podchodzą ndywidualnie ” , a tłumacząc to na normalny zrozumialy język ; jak nie jesteś kimś z rodziny ,albo znajomym królika ,to na pewno dostaniesz mandat

 7. Ślepa czy głupia?

 8. Był problem ze skrętem bo nie było kolorowych światełek. Jakby były kolorowe światełka to by nie było wtedy problemu. Ech…pseudo kierowcy.

 9. z tego pseudo japonskiego g.wna nic nie zostalo….. a 15 letni golf jeszcze by pojechal o wlasnych silach.

 10. nowiuśki suw …gdzie ja teraz taki przód znajdę

 11. przecież podmiejski *** miał pierszeństwo z racji marki ałta.powinna jechać beewe

 12. pewnie wina koronowirusa, nie miała maseczki wirus zaatakował i wypadek gotowy, rozumiem że jak by zginął kierowca napisali by że zabił go koronowirus ale miał choroby współistniejące, takie jak rozerwane żebra uszkodzona skroń i połamane kończyny ale zabił go koronowirus.

 13. Inna sprawa, że to skrzyżowanie jest wadliwe. Wyjeżdżający z Zelwerowicza w prawo (w stronę obwodnicy) przy odrobinie większym ruchu mają ograniczoną widoczność na to co się dzieje na szosie z pierwszeństwem: raz że samochody skręcające w lewo, w stronę miasta (a zazwyczaj jest ich sznur) zasłaniają widok, dwa że auta jadące BW od miasta pasem do skrętu w prawo w Zelwera również uniemożliwiają dostrzeżenie tych co wyjeżdżają z miasta.

 14. Fakt, to skrzyżowanie do najłatwiejszych nie należy. Trzeba tu po prostu wzmóc czujność i się niepotrzebnie nie pchać tylko trochę poczekać wyjeżdżając z Zelwerowicza. Wielu o tym wielu, ale jak widać nie wszyscy. Dzisiaj każdy jest niecierpliwy i uważa, że poczekanie na lepszy moment jest passe. W szczególności chyba tak myślą piesi, którzy przestali czekać na wolne przejście dla pieszych, tylko wolą wprost wejść pod koła nadjeżdżającego samochodu. A potem tylko kłopoty. Za szybko żyjemy dzisiaj. Takie czasy.

 15. Czy kierująca mitsubishi, miała jakieś pojęcie o przepisach ruchu drogowego ?

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7586zł 0.08%
  • GBP 5.0221zł 0.24%
  • EUR 4.4742zł 0.07%
  • CHF 4.1353zł 0.44%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach