Wjechała fordem w bariery na obwodnicy Lublina. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Spore utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na obwodnicy Lublina. Po zdarzeniu drogowym w rejonie węzła Zadębie utworzył się spory korek.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 15:40 na obwodnicy Lublina. W rejonie węzła Zadębie samochód osobowy uderzył w bariery. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca fordem 26-latka jechała lewym pasem w kierunku Warszawy. Po minięciu węzła zauważyła, jak z prawej strony, z pasa rozbiegowego, kierowca innego auta zjeżdża na prawy pas jezdni. Przestraszyła się, że uderzy w jej auto i zjechała na lewą stronę.

W wyniku tego straciła panowanie nad pojazdem a kierowany przez nią ford uderzył w barierę energochłonną. Kierująca została przetransportowana do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu. Utworzył się spory korek w kierunku Warszawy.

(fot. lublin112, nadesłane – Emil, Adrianna, Paweł)

Zobacz również

13 komentarzy

 1. Wie ktoś czy występują tam jeszcze utrudnienia w ruchu?

 2. Cytuje wczorajszą wypowiedź redakcji: Standardowa tablica rejestracyjna nie stanowi danych osobowych w rozumieniu europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) – orzekł Wojewódzki Sąd Administracyjny w Gliwicach.
  Chce Wam sie męczyc z tym photoshopem w takim razie?

 3. ,,Jak wstępnie ustalono, kierująca fordem 26-latka jechała lewym pasem w kierunku Warszawy. Po minięciu węzła zauważyła, jak z prawej strony, z pasa rozbiegowego, kierowca innego auta zjeżdża na prawy pas jezdni. Przestraszyła się, że uderzy w jej auto i zjechała na lewą stronę.”
  Ja nie kumam czy wy głupie głupoty piszecie?

 4. Jak wstępnie ustalono, kierująca fordem 26-latka jechała lewym pasem w kierunku Warszawy. Po minięciu węzła zauważyła, jak z prawej strony, z pasa rozbiegowego, kierowca innego auta zjeżdża na prawy pas jezdni. Przestraszyła się, że uderzy w jej auto i zjechała na lewą stronę.

  A to przetłumaczyć na zrozumiały język Redakcji się chce?
  Podpowiadam-prawa ręka, to ta na prawo od lewej ręki.

  • Wszystko jest ok. Jechała lewym pasem. Wykonała gwałtowny manewr kierownicą w lewą stronę. Jest tam jeszcze pas zieleni.

   • Wszystko jest napisane jasno i zrozumiałe. Niezrozumiała jest tu reakcja kierującej a poszło jak często bywa na redakcję ze źle pisze. Wypadałoby nie pisać o dziwnych sytuacjach:) to tak śmiechem żartem.

  • gimnazjalista ?

 5. takim gruchotem z dużą prędkością nie warto robić gwałtowne ruchu, to nie auto z pełnym wyposażeniem z kontrolą trakcji, napędem na cztery koła itd itp

 6. myślę...więc jadę...

  ostatnio jak czytam ile bezmyślnych zdarzeń drogowych powodują kobiety to wydaje mi się że kurs na prawko dla nich powinien trwać 2x dłużej…

 7. Przestraszyła się włączajacego sie do ruchu pojazdu?
  Uprawnienia kto dał? Czy za jajka?

 8. Prawo jazdy za jajka

  Jak się tak boi innych pojazdów poruszających się po drogach, to polecam zwrot prawa jazdy do organu wydającego. Tak będzie najlepiej dla wszystkich.
  A „kierowniczki” coś uwielbiają tracić panowanie na pojazdami, jednak mi się zwyczajnie wydaje, że one tego panowania nigdy nie posiadały

 9. Ale jak, zdarzenie miało miejsce dużo dalej niż pas zjazdowy z węzła Świdnik

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7816zł -0.43%
  • GBP 5.2474zł 0.46%
  • EUR 4.5474zł -0.02%
  • CHF 4.1348zł 0.17%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja