690 680 960

Wjechała BMW w stojące przed skrzyżowaniem auta. Uszkodziła mazdę, peugeota i fiata (zdjęcia)

Cztery pojazdy brały udział w kolizji, jaka miała miejsce przed południem na wjeździe do Lublina od strony Kraśnika. Jedna osoba uskarżała się na dolegliwości, jednak nie było potrzeby jej hospitalizacji.

Do zdarzenia doszło w piątek o godzinie 11 na al. Kraśnickiej w Lublinie. Na wysokości targowiska gminnego w Konopnicy zderzyły się cztery samochody osobowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Konopnicy i Lublina, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, wszystkie pojazdy poruszały się w kierunku centrum miasta. W pewnym momencie kierująca BMW kobieta wjechała w stojące przed skrzyżowaniem auta. W wyniku tego uszkodzone zostały: mazda, peugeot i fiat.

Podróżujące pojazdami osoby nie doznały obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Początkowo zablokowany był jeden pas jezdni, obecnie samochody zostały usunięte i nie ma już utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112)

21 komentarzy

 1. LSW, LLB, LPA, LUB, LZA, powinni sponsorować artykuły 😉

 2. Przecież księżniczka nie po to kupowała BMW by się zatrzymywać

  • Nie sądzę, że to ona kupiła.

   • No pewnie jej bogaty moąż albo tatuś pomagał w wyborze… Bo auto zacne… A tak po twoim komentazu widze ze troche zal tyłek sciska ze takiego nie masz…..

    • Straszne masz kompleksy, skoro myślisz że komuś szkoda że nie ma jakiegoś używanego BMW. Po zdjęciu oceniam, że moje auto więcej kosztowało jak wyjeżdżało z salonu.

 3. pug jak mój… na szczęście mój pod blokiem sobie ładnie stoi i pachnie… .no przesadziłam trochę, myjka by mu nie zaszkodziła 😉

 4. Jakby nie telefonik w ręce to by wyhamowała, a tak zamiast patrzeć na drogę to patrzyła ale w ekran telefoniku.

 5. Ważne, że telefonu nie uszlodziła.

 6. Ślepa Balbina (zapewne smark w łapce).

  • No pewnie jej bogaty moąż albo tatuś pomagał w wyborze… Bo auto zacne… A tak po twoim komentazu widze ze troche zal tyłek sciska ze takiego nie masz…..

 7. bety mają wszędzie pierwszeństwo, nawet na czerwonym jadą dalej.

 8. o jejku dzwońcie na psy że nie droftowała i nie potrafi jeździć, i hamować. dziwne serio, prawko nauczyli zdać nic pozatym, w sumie jak większość „drajwerów” z miasta, czy zabudowany czy nie 50 na godzine i szybciej nie mozna bo andrzej z nauki jazdy mówił że to dobra prędkość XD

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas