Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechał w wiatę na stacji paliw. Nie żyją dwie osoby (zdjęcia)

Wczoraj w Biszczy doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Nie żyje dwóch mężczyzn, w których wjechał kierowca volvo.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 21 w Biszczy w powiecie biłgorajskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku na tamtejszej stacji paliw. Na miejscu interweniował cztery zastępy straży pożarnej, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wynika za wstępnych ustaleń policjantów, 38-latek kierujący pojazdem marki Volvo, chciał wprowadzić pojazd w poślizg kontrolowany, w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w wiatę na stacji paliw, pod którą siedziało dwóch mężczyzn. W wyniku odniesionych obrażeń obaj ponieśli śmierć na miejscu. Ofiary to 58 i 73-latek.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku. Kierujący volvo nie odniósł obrażeń, została od niego pobrana krew do bada. Mężczyzna został zatrzymany.

Wjechał w wiatę na stacji paliw. Nie żyją dwie osoby (zdjęcia)

Wjechał w wiatę na stacji paliw. Nie żyją dwie osoby (zdjęcia)

(fot. Policja Biłgoraj)

38 komentarzy

 1. Myślę że 25 lat byłoby dość

 2. chciał wprowadzić 2,5-tonowe, terenowe Volvo, w poślizg kontrolowany…
  chyba nie trzeba dodawać, że nie jest zbyt bystry.

 3. Zwykły wsiowy de.bil

  • z pisu na pewno bo tam elwktrat 100% pis no chyba że ten byl przyjezdny

   • Z d**** nie pisu, nie jestem ich zwolenniczką ale to zwykły h** którego się wszyscy bali.

 4. Element siedział za granicą a jak wracał to był postrachem całej wsi. Mordoobij i cwaniak któremu każdy schodził z drogi. Jeździł jak wariat. Jakby za pierwsze wybryki był skazany to jeszcze nie byłby na wolności ale to norma. Inny siedział rok z hakiem a dwóch zabił. Nie wierzę w sprawiedliwość. Tylko matki szkoda bo swoje z nim już przeszła i jeszcze przejdzie.

  • Teraz powinien posiedzieć nie za granicą, z za kratami, i nie rok z hakiem, a tak z górnej półki. Może czymś mu się narazili?

   • Po prostu strugał cwaniaka jak przy każdym zjeździe. Znam go od dziecka. Napompowany sterydami balon. Niestety wcześniej czy później było wiadome że to tak się skończy.

 5. na prawdę współczuje spoczywajcie w pokoju