Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechał w pieszego na przejściu, mężczyzna trafił do szpitala

Wczoraj przed północą w Kraśniku doszło do wypadku z udziałem pieszego. Poszkodowany mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Wczoraj przed północą kraśniccy policjanci otrzymali informację o zdarzeniu drogowym z udziałem pieszego w Kraśniku na ulicy Urzędowskiej.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Ford Galaxy nie zauważył młodego mężczyzny przechodzącego przez przejście oddzielone wysepką. Kierowca nie zdążył zahamować i doszło do potrącenia.

20-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Kierujący pojazdem, 34-letni mieszkaniec Kraśnika był trzeźwy. Policjanci szczegółowo wyjaśnią okoliczności wypadku.

(fot. Policja Kraśnik)

15 komentarzy

 1. Ciekawe jak kierujący pojazdem był ubrany.

 2. To pewnie przez wifi i LPG

 3. Przejście oddzielone wysepką to są dwa oddzielne przejścia dla pieszych. Douczcie się k…a ludzie przepisów. Na wysepce masz przystanąć, rozejrzeć się i upewnić, że możesz bezpiecznie przekroczyć jezdnię. Kolejne wtargnięcie. Koniec.

 4. A jak gość zapieprzał 120 na/h to też wina pieszego?

  • Niemożliwe. Wtedy ten nieroztropny pieszy by nie żył.

   • No patrz jak już oceniona prędkość?Gdzie auto stoi i gdzie przejście,dodając mokrą nawierzchnię,założone 120km/h.Zenek,my to uciekać musimy z tego PL,bo sami eksperci i jasnowidze wraz z roszczeniową grupą rowerową.?Andrzeju sprawdź proszę drogę hamowania 120 do 0 i nie próbuj zna”fco na mokrej nawierzchni,bo kuku sobie zrobisz.

 5. ostry cień rozumku drajvera zakłóciło 5G
  jak to w metropolii Kraśnik !!!

 6. Ruch był duży, miał pierwszeństwo to wlazł i był wsiór na bank trzeźwy. Trzymam kciuki żeby bardzo bolało.

 7. Podobno ten ** był z Lublina

 8. Ten szofer to jakiś niedowidzący, czy bez świateł jechał?

  • Mądralo obstawiam że nie masz prawka, albo jeździsz tylko w niedziele do kościółka. Przejedz sie w deszcz w mało oświetlonym miejscu, z na przeciwka jadą auta. Założę sie że nie zobaczysz człowieka ubranego w ciemne szmaty wchodzącego na przejście!

 9. Czemu tak samochody jeżdżą? Nie mogą radni jakaś uchwałą zakazać?