690 680 960

Wjechał volkswagenem przed nadjeżdżającą ciężarówkę, doszło do zderzenia. Jedna osoba trafiła do szpitala (zdjęcia)

W miniony piątek na drodze krajowej nr 2 doszło do groźnego wypadku. Po zderzeniu ciężarówki z pojazdem osobowym, do szpitala z obrażeniami ciała trafiła jedna osoba.

Do wypadku doszło w miniony piątek po godzinie 13 na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 2 z ul. Sitnicką w Białej Podlaskiej. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu ciężarówki z pojazdem osobowym.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Volkswagen, 56-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa ciężarówce marki MAN kierowanej przez 37-letniego mieszkańca Chełma. W wyniku tego doszło do zderzenia obu pojazdów.

Kierujący passatem z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Kierowca ciężarówki był trzeźwy, zaś od kierowcy samochodu osobowego pobrana została krew do badań na zawartość alkoholu w jego organizmie. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego wypadku.

(fot. Policja Biała Podlaska)

5 komentarzy

  1. I dobrze źe wyeleminował tego nierozgarniętego , jakiś czas nie będzie zagraźał innym .

  2. Ej to ten z TSL-a nie wie że pasterz ma zawsze pierwszeństwo z której strony by nie nadjeżdżał 🤔

  3. To tylko potwierdza, że kierowcy samochodów osobowych to…

  4. Jak tacy pseudokierowcy darzą sobie w codziennym życiu, skoro nie potrafią dostrzec nawet zbliżającej się ciężarówki? Jak takie łajzy przechodzą przez jezdnię, jak takie łajzy skręcają rowerem w lewo? Przecież to przy takich braku podstawowych umiejętności u tego człowieka jest niewykonalne.

  5. Cieżarowki nie zauważył hehee ! Tutaj okulista nie pomoże

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas