Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Cztery osoby poszkodowane po zderzeniu trzech pojazdów na krajowej 19

W minioną sobotę na drodze krajowej nr 19, w ciągu obwodnicy Lubartowa, doszło do zderzenia trzech pojazdów. Do szpitala trafiły cztery osoby.

Jak już informowaliśmy, w minioną sobotę po południu na obwodnicy Lubartowa doszło do zderzenia trzech pojazdów. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 43-letni kierujący samochodem marki volkswagen jadąc od strony Nowodworu, na skrzyżowaniu z drogą krajową numer 19 nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. Doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym od strony Lublina kierującym jaguarem, 48-latkiem z gminy Wohyń. W wyniku zderzenia oba pojazdy zostały przemieszczone w ulicę Nowodworską, gdzie uderzyły w oczekujący na włączenie się do ruchu samochód marki BMW, kierowany przez 34-letniego mieszkańca gminy Serniki.

Wstępne informacje mówiły o dwóch osobach poszkodowanych, ostatecznie do szpitala zostały przewiezione cztery osoby. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. W rejonie wypadku przez kilkadziesiąt minut występowały spore utrudnienia w ruchu.

(fot. Policja Lubartów)

6 komentarzy

  1. Następny niewidomy z prawem jazdy

    • Niewidomy jak niewidomy. Tam ludzie przejeżdżają przez skrzyżowanie bez zatrzymywania się a znak stop stoi. Przecież ja zdążę.

  2. Fakt ,skrzyżowanie o bardzo dobrej widocznosci ,nic kompletnie nie zaslania widocznosci z żadnej strony.Ktoś kto doprowadza tam do wypadku powinien mieć dożywotnio zatrzymane prawo jazdy ,bo stanowi smiertelne zagrożenie dla uczestników ruchu

  3. Dociekliwy ,i własnie tacy ludzie ,którzy nie potrafią ocenić czy zdążą ,powinni mieć dozywotnio zatrzymywane prawo jazdy ,bo to „czy zdążę „,to kwestia życia lub śmierci w tym przypadku i podstawowa umiejętność kierowcy

  4. Zawsze powtarzam, żeby tam spowodować wypadek to trzeba być łajzą drogową, a nie kierowcą.

Z kraju