Wjechał peugeotem wprost przed jadącą ciężarówkę. Dwie osoby w szpitalu (zdjęcia)

Znanych jest więcej szczegółów wczorajszego nocnego wypadku na drodze krajowej nr 2. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiły dwie osoby.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 21 w Międzyrzecu Podlaskim, na skrzyżowaniu ul. Drohickiej z drogą krajową nr 2. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu pojazdu ciężarowego z osobowym.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący peugeotem 21-letni mieszkaniec gminy Łosice doprowadził do zderzenia z samochodem ciężarowym marki DAF. 21-latek prawdopodobnie wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącej w kierunku Siedlec ciężarówce. Drugim samochodem kierował 28-letni mieszkaniec gminy Rokitno.

W wyniku zderzenia dwie osoby podróżujące pojazdem osobowym odniosły obrażenia ciała i zostały przewiezione do szpitala. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.

(fot. Policja Biała Podlaska)

Zobacz również

12 komentarzy

 1. Chłopaki jadące Pedziotem robiły sobie dobrze… A że nie zauważyli ciężarówki? Oj tam, nie takie gabaryty im od tyłu parkowały… 😉

 2. Franiu wrócić do podstawówki na fizykę. Tir w miejscu się nie zatrzyma

  • Hulajnogista także nie. Ale co w związku z tym?

  • Jak sam słusznie zauważyłeś: TIR nie zatrzyma się w miejscu. A poza tym, dlaczego w tej sytuacji miałby się zatrzymywać (zanim zaczęło się dziać coś niebezpiecznego)?
   Pisząc o zachowaniu uwagi chciałem pokazać absurd jaki często na tym forum słyszymy, że to: kierowca wjeżdżający na zielonym ma zachować uwagę, czy maszynista pociągu wjeżdżający na przejazd kolejowy albo pieszy wchodzący na PdP.
   Oni wszyscy mają zachować szczególną ostrożność w takich sytuacjach, ale tylko w tej trzeciej sytuacji – ten fakt jest przytaczany i traktowany jakby miał on umniejszać winy ewidentnego spawy wypadku.

 3. Zanim się zacznie jeździć, to młodzież zapomina że samo nowe prawo jazdy nie wystarczy, trzeba też nabrać wprawy z kimś doświadczonym. Te 20 godzin na egzaminie nie robi z młodego kierowcy zawodowca, niestety.

 4. Może to nauczy ciężarowca nie uciekać na siłę przed zderzeniem. O mały włos mógł zginać lub stać się kaleką bo ratował półgłówków w osobówce.

 5. Jak ty zdawałeś egzamin 20 godzin, to ty jesteś wielki śiofer bazyli.

 6. Gdzie są Ci zatroskani o instynkty samozachowawcze?

 7. Franiu mnie już tak znudziły twoje nudne wywody i pisanie kilku postów pod rząd ,że nawet ich nie czytam ,Po prostu „przewijam „dalej żeby przeczytać coś ciekawszego niż nudne jak flaki z olejem wywody Frania

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9505zł 0.49%
  • GBP 5.1404zł 0.8%
  • EUR 4.633zł 0.31%
  • CHF 4.3329zł 0.5%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach