Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechał na skrzyżowanie nie ustępując pierwszeństwa przejazdu. Ford zderzył się z mercedesem (zdjęcia)

Dwa auta zderzyły się po południu na trasie między Lublinem a Chełmem. Na szczęście podróżujące pojazdami osoby nie doznały obrażeń ciała.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 12:30 w miejscowości Pełczyn w powiecie świdnickim. Na drodze krajowej nr 12 łączącej Lublin z Chełmem, na skrzyżowaniu z drogą powiatową Łysołaje – Trawniki, zderzyły się dwa samochody osobowe: ford i mercedes. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Jak ustalili policjanci, kierujący fordem mężczyzna wyjeżdżał z drogi podporządkowanej. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu mercedesowi, którego kierowca poruszał się drogą krajową w stronę Chełma. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Na szczęście podróżujące autami osoby nie doznały obrażeń ciała. Policjanci zakwalifikowali zdarzenie jako kolizję. Sprawca został ukarany mandatem karnym w kwocie 2 tys. zł. Przez ponad godzinę występowały utrudnienia w ruchu.

Wjechał na skrzyżowanie nie ustępując pierwszeństwa przejazdu. Ford zderzył się z mercedesem (zdjęcia)

fot. nadesłane Krzysztof

3 komentarze

  1. śwydnik stan uysłu xD

  2. Na tej trasie pełno takich cwaniakow. Poczekałby normalnie i włączył się z podporządkowanej, ale nie…przecież on musi tym swoim gruchotem.

Dodaj komentarz

Z kraju