Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechał na czerwonym, doszło do wypadku. Zobacz nagranie zderzenia dwóch pojazdów (wideo)

W poniedziałek rano na al. Warszawskiej doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Przyczyną wypadku było zignorowanie wskazań sygnalizacji świetlnej przez jednego z kierowców.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek rano na al. Warszawskiej. Jak wstępnie ustalono, kierujący audi mężczyzna poruszał się w kierunku Warszawy. Zignorował jednak wskazania sygnalizacji świetlnej, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z toyotą, która wyjeżdżała z ul. Sławinkowskiej.

W wypadku poszkodowane zostały trzy osoby, w tym dziecko, które przetransportowano do szpitali. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Ku przestrodze!

(fot. wideo nadesłane Michał – dziękujemy!)

14 komentarzy

 1. to nie mogło się zdarzyć. to było audi 80, rozumiecie?

 2. Nie

 3. zabrać czerwonemu gościowi PJ na minimum pięć lat.
  to morderca drogowy z zamiarem !!!!

  • Od razu rozstrzelać! Każdy się może zagapić. To się zdarza nawet najlepszym. Państwo policyjne i konfidencji na każdym kroku.

 4. Co za ameba! Wjechała tuż przed rozpędzony samochód. To nawet dzieci w przedszkolu uczy się, żeby się upewniły, czy pierwszeństwo jest im udzielane. Gdzie się nie spojrzy – same Święte Krowy. Wyrzucają śmieci wieczorem, albo idą wieczorem po parkingu do samochodu bez kamizelek, jeżdżą rowerami po chodnikach, albo wjeżdżają bezmyślnie na skrzyżowanie, bez upewnienie się bo ma zielone. A na forach pewnie pierwsza poucza innych, w tym pisze, że przed wejściem na jezdnię należy się zatrzymać, itp.

 5. Tam powinny być światła!

 6. Po co tam dwa pasy, z jednego(prawego) nalezy zrobić drogę dla rowerów, niektórzy widząc dwa pasy widzą jedno -AUTOSTRADA

 7. AAAAA bo światła były , ale ronda zbrakowało. Tylko światła i ronda zapewnią przetrwanie gatunkowi pseudokierowców.

 8. Wcale nie jest to takie jasne, tam od Sławinkowskiej są barierki, które ograniczają widoczność, poza tym rusza się ze świateł trochę pod górkę.

 9. Ja tam zawsze wolę zwolnić w tym miejscu bo to nie pierwszy raz gdy warszawską sypią na czerwonym pod górkę .

 10. Każdy sprawca kolizji powinien mieć zabierane PJ na 3 miesiące. Miałby trochę czasu, żeby przemyśleć kilka spraw i po odzyskaniu prawka mieć umysł otwarty.

Z kraju