690 680 960

Wjechał motocyklem w pieszą na przejściu. Kobieta trafiła do szpitala (zdjęcia)

W poniedziałek wieczorem na jednej z ulic Tomaszowa Lubelskiego doszło do potrącenia pieszej przez motocyklistę. Poszkodowana kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Kierujący motocyklem stracił już prawo jazdy.

Do wypadku doszło wczoraj przed godziną 19 na ulicy Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że na jednym z przejść dla pieszych kierujący motocyklem potrącił pieszą.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że 32-letni tomaszowianin jadący motocyklem marki Suzuki od strony Bełżca w kierunku Zamościa, nie zauważył znajdującej się na przejściu dla pieszych 81-latki, w wyniku czego doszło do potrącenia seniorki. Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Kierujący motocyklem był trzeźwy. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego, 32-latek stracił prawo jazdy. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego wypadku.

(fot. Policja Tomaszów Lubelskie)

5 komentarzy

 1. Grabarz parafialny

  Poszkodowana kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala – nie rozumiem po co jej tego pośrednictwa szukać ?

  • Ciebie należałoby umieścić w zamkniętym oddziale zakładu psychiatrycznego, bez pośrednictwa lekarza

 2. 81-letnia sprinterka. W 95% przypadków to albo wbiegające dziecko, albo rzucają się po koła staruszka. I w 99% najbardziej złośliwie akurat na pasach, by wrobić w winę kierowcę.

  • Wieśniak (dawniej: chłop małorolny)

   Franiu, ty nie doceniasz staruszków…
   Za czasów kiedy jeszcze pracowałem w MPK, często miałem okazje widzieć i podziwiać, jak staruszkowie płci obojga (bylejakiej jeszcze nie było), na widok odjeżdżającego trolejbusu dostawali tzw. szfungu… kurde, niejeden małolat nie dałby rady ich prześcignąć.

  • W 95% przypadków wina jest po stronie kierującego który wygrał prawo jazdy w chipsach i myśli że wolno wyprzedzać na przejściu albo się przed nim nie zatrzymuje, bo „jeszcze zdążę”. Potem szuka usprawiedliwienia swojej głupoty zrzucając na innych… Oby nie odzyskał już tego prawa jazdy

Kursy walut

 • USD 4.2234zł 0.19%
 • GBP 5.2146zł 0.14%
 • EUR 4.5294zł 0.11%
 • CHF 4.6758zł 0.27%

Polub nas