Piątek, 14 czerwca 202414/06/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechał motocyklem w pieszą na przejściu. Kobieta trafiła do szpitala (zdjęcia)

W poniedziałek wieczorem na jednej z ulic Tomaszowa Lubelskiego doszło do potrącenia pieszej przez motocyklistę. Poszkodowana kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Kierujący motocyklem stracił już prawo jazdy.

Do wypadku doszło wczoraj przed godziną 19 na ulicy Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że na jednym z przejść dla pieszych kierujący motocyklem potrącił pieszą.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że 32-letni tomaszowianin jadący motocyklem marki Suzuki od strony Bełżca w kierunku Zamościa, nie zauważył znajdującej się na przejściu dla pieszych 81-latki, w wyniku czego doszło do potrącenia seniorki. Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Kierujący motocyklem był trzeźwy. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego, 32-latek stracił prawo jazdy. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego wypadku.

Wjechał motocyklem w pieszą na przejściu. Kobieta trafiła do szpitala (zdjęcia)

Wjechał motocyklem w pieszą na przejściu. Kobieta trafiła do szpitala (zdjęcia)

(fot. Policja Tomaszów Lubelskie)

Autor: redakcja

5 komentarzy

 1. Grabarz parafialny

  Poszkodowana kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala – nie rozumiem po co jej tego pośrednictwa szukać ?

  • Ciebie należałoby umieścić w zamkniętym oddziale zakładu psychiatrycznego, bez pośrednictwa lekarza

 2. 81-letnia sprinterka. W 95% przypadków to albo wbiegające dziecko, albo rzucają się po koła staruszka. I w 99% najbardziej złośliwie akurat na pasach, by wrobić w winę kierowcę.

  • Wieśniak (dawniej: chłop małorolny)

   Franiu, ty nie doceniasz staruszków…
   Za czasów kiedy jeszcze pracowałem w MPK, często miałem okazje widzieć i podziwiać, jak staruszkowie płci obojga (bylejakiej jeszcze nie było), na widok odjeżdżającego trolejbusu dostawali tzw. szfungu… kurde, niejeden małolat nie dałby rady ich prześcignąć.

  • W 95% przypadków wina jest po stronie kierującego który wygrał prawo jazdy w chipsach i myśli że wolno wyprzedzać na przejściu albo się przed nim nie zatrzymuje, bo „jeszcze zdążę”. Potem szuka usprawiedliwienia swojej głupoty zrzucając na innych… Oby nie odzyskał już tego prawa jazdy

Z kraju