Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechał kią w nastolatka na rowerze. Poszkodowany trafił do szpitala w Lublinie (zdjęcia)

Wczoraj wieczorem w miejscowości Dzwola doszło wypadku z udziałem nastoletniego rowerzysty. Poszkodowany chłopak z obrażeniami ciała trafił do szpitala w Lublinie.

W poniedziałek przed godziną 19 na drodze krajowej nr 74 w miejscowości Dzwola w powiecie janowskim doszło do potrącenia rowerzysty przez pojazd osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Kia 44-latek potrącił poruszającego się rowerem 14-latka. Chłopiec z obrażeniami został przetransportowany do szpitala w Lublinie.

Jak ustalili policjanci, kierujący autem był trzeźwy. Młody rowerzysta jechał zaś nieoświetlonym rowerem. Policjanci ustalają dokładny przebieg i okoliczności tego zdarzenia.

Wjechał kią w nastolatka na rowerze. Poszkodowany trafił do szpitala w Lublinie (zdjęcia)

(fot. Policja Janów Lubelski)

11 komentarzy

 1. Stan oświetlenia roweru podano. Ale o stanie oświetlenia samochodu jak zwykle zapomniano.

 2. kto mu dał prawo jazdy, zabrac i wtrącic do wiezienia jak nie umie jezdzic

  • komu rowerzyscie ze jezdzi bez swiatel

   • Za jazdę bez świateł to się mandat dostaje.

    • Ale gdy przychodzi temat mandatów, to połowa forum krzyczy, że to łupienie obywateli, więc już nie wiem, czy to dobrze, czy to źle.

     • Za jazdę bez świateł to się mandat dostaje, ale (podobnież dobry) Bóg uważał, że toza mało, pstryknął Przenajświętszym Palcem i małolat otrzymał właściwą karę inauczkę.
      Szkoda tylko kierowcy, któremu przysporzył „gdybania”.

 3. Co prawda, poszkodowany chłopak z obrażeniami ciała trafił do szpitala w Lublinie, ale „mioł prawo” !!!

 4. ☆☆☆⭐⭐⭐

  Jak długo będzie panowała wolna amerykanka dla rowerzystów tak długo będą wypadki z nimi. Święte krowy nieznające przepisów którym brakuje zdrowego rozsądku. No bo który kierowca wali na pałe tylko dlatego, że ma pierwszeństwo? Trzeba mieć ograniczone zaufanie bo nikt o ciebie nie zadba jeśli sam tego nie zrobisz

 5. WINA KIEROWCY !!! Jakby jechał z prędkością 10 km/godz to by go nie potrącił. Kierowca musi być przygotowany na wszystko np. na przechodzącą na pasach 90 letnią czarnoskórą zakonnicę wyznania LG… itd

Z kraju

Polityka i społeczeństwo