Wjechał autobusem w pieszego na przejściu. Mężczyzna trafił do szpitala

W czwartek rano na jednej z ulic Chełma doszło do potrącenia pieszego przez pojazd komunikacji miejskiej. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Do wypadku doszło w czwartek rano na ul. Lubelskiej w Chełmie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu pieszego przez pojazd komunikacji miejskiej. Do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych.

Policjanci pracujący na miejscu wypadku ustalili wstępnie, że 58-letni mężczyzna, który znajdował się na przejściu dla pieszych został potrącony prze autobus komunikacji publicznej, którym kierował 36-letni chełmianin. Poszkodowany pieszy z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego.

Kierująca autobusem w chwili wypadku nie przewoził pasażerów. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. Polica Chełm)

Zobacz również

14 komentarzy

 1. Niech to będzie nawet 9 metrowy autobus i jeśli zdjęcie przedstawia jego położenia po zatrzymaniu się, to „ładnie palił choinkę żeby zdążyć na czas”.

 2. Gondol Jerzy z Nadwisły

  Słyszałem, że w Polsce w tzw. (pożal się Boże) służbie zdrowia nastała taka moda, że jak (nie daj Boże) zachorujesz na co innego niż COWID, to żeby lekarza zobaczyć, (a nie usłyszeć przez telefon), to mus musisz „zasłabnąć” na ulicy, albo jak w tym przypadku (niestety) dać się potrącić na pasach, albo i między pasami.

  • Apoloniusz Pierdółko Pierwszy (i ostatni)

   Tak się dzieje bo ci lepsi lekarze wyjechali do Anglii na zmywakach zarabiać „prawdziwe pieniądze”, a ci co pozostali wstydzą się pokazywać pacjentom, dlatego wynaleźli konsultacje telefoniczne. 😆

 3. Rozumiem że kierowca/kierowczyni jeszcze nie zdecydował się w jakiej płci będzie dalej żył? Cytat:”Kierująca autobusem w chwili wypadku nie przewoził pasażerów.

  • Bo to jest jedna z tych 100 nowych płci 🙂 🙂

   • bez przesady, jest ich tylko 56, gdyby było 100 to nasza młodzież mogłaby być lekko rozkojarzona. Jeszcze by się dawali wkręcać w czyjeś protesty 🙂

 4. Kierującym autobusami bez pasażerów wydaje się, że kierują aŁdi.

 5. Kierowca MPK Lublin

  Telefon komórkowy w ręku czy słuchawki lub pod wpływem czegoś???
  W Lublinie to na porządku dziennym są takie,,jazdy,,i pieszy zawsze ucieka,ale żeby w Zamościu gdzie Hetman z Zamościa żył są takie,,jazdy,,no cóż jest dużo starszych osób którym widocznie się spieszy…….na drugi koniec świata.

 6. Autobus miał choroby współistniejące a przejście dla pieszych było trzeźwe.

 7. Wszyscy pracujemy na poziom bezpieczeństwa na drogach.Jeśli jedna strona ma to w pompie a druga strona tego nie zamortyzuje swoją postawą to mamy bum.Problem jest w tym,że więcej jest tych co mają wszystko i wszystkich w pompie.

 8. To ta darmowa komunikacja w Chełmie, którą zapowiadali…. Właśnie przybyła.

 9. Chciał go zgarnąć z asfaltu żeby dowieźć za darmo na ostatni spoczynek.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8144zł -0.17%
  • GBP 5.2411zł 0.03%
  • EUR 4.533zł -0.18%
  • CHF 4.1222zł -0.1%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja